Eski sevgilime feleğini şaşırtacak hain planlar içindeyim

eski sevgilim arkamdan öyle yalanlar söylediki aldatmasından tutun her bok ne ararsanız var, kaldıki sadece 2 ay çıktık çıkmak sayılırsa neyse ottan sebeblerden kavga etti benle, tlfnu kapadı , mesajlarda ikile muhattap olma benle, sinirlendiğimi söylediğimde, it havlar havlar durur curmun kadar yer yakarsın gibi mesajlar attı, tehditle alakalı hiç bişi yazmadım, muhazakar ailesi varmış bla bla işte, neyse kanıma dokundu bu sözleri, 20 gün falan oldu, onun yaşı 22 benim 25, hani öyle bir havalardaki dersiniz dünya etrafında dönüyo, şimdi ben buna yılbaşı gecesi mesaj attım kutladım vs, içimde kaldı sana tlf alcaktım ayrılmasaydık falan diye car curt, oda mesaj atmıs gerek yok öyle şeylere ama içinden geliyorsa kabul ederim, dedi, olur tabi ama benimde sana karşı özlemim var sana uygunsa arkadaşın evinde buluşalım falan dedim, olur sen tlfnu alınca haber ver ayarlarım ben 2-3 gün içinde bulusuruz dedi, pek öyle kızlarla uğraşmam ama buna fena taktım ölsün ölsün dirilsin istiyorum, arkadaşın evini ayarladım, gizli kameralar aldım link link elbetteki koynuma girecek iphone 4 alcağımıda söyledim, kore malı alcam 200 tl lik tlfcu arkadsas var orjinal gibi kutusunu ayarlicak işte, şimdi kaydettikten sonra nasıl bunu inim inim inletmeliyim arkadaşlar? tehdit et istediğin zaman senle yatsın demeyin, amacım bu değil kabusu olayım istiyorum günlerce aylarca benle uğraşmak neymiş görsün anlasın bu vurdumduymaz ukala davranışının bedelini ödesin, fikirlerinizi bekliyorum

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• İbneliğin lüzumu yok be abi çok adice bir şey bu.

0|0
    0|0
    • ortada hiç bişi yokken 2le muhattap olma benle, ayrıca 2 çıktık, 10 gün sonrada başka erkekle çıkmış, yani çok şeyler çevirmiş arkamdan elbet bunun cezası olacak, insan gibi gelipo deseydi olmuyo falan amenna derdim dünyanın sonumu değil, ama yaptığı kancıklık yanına kalmicak

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Hikayesitelerindefazlagezme.com

0|0
    0|0
  • bitir isini evde planina gore hareket et acele etme sabirla avini gozetle

0|0
    0|0
    • telefon sözünü duydugundan beri mesajlaşıyoz bir yumusak davranıyi bir iyi davranıyor,

Yükleniyor...