Ayrılalı iki sene oldu ve siz onu unutamadınız. Arar mıydınız?

ayrılalı iki sene oldu ve siz onu unutamadınız.ararmıydınız?

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

• arasam nolacak ki yüz kere kalbimi kırdı telafi edebilecek mi? en önemli anlarımda yanımda yoktu acılarımda yoktu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Hayır aramam çünki yeni hayatı olabilir.Yeniden birisiyle ilşkisi olabilir.Neden arım ve neden huzurunu bozim?

Mutlu olduğunu tahmin ederim :)

0|0
    0|0
  • kesinlikle aramam aklimada geliyor olsa , özlemiste olsam gururum daha cok önemli ;) o beni arasin :) sonrasini düsünürüz

0|1
    0|0
  • ayrılalı bu sene 3. senemiz hala ara ara ararım, mesaj atarım, halini hatrını sorarım...

0|0
    0|0
  • o beni terkettiyse aramam...ama ben terkedip pişmansam ararım..zaten 2 yıldan önce ararım.

0|1
    0|0
  • Gerek yok olmaz da

0|0
    0|0
  • 2 sene olmuş sen hala neyin peşindesin..düş yakasından..

0|0
    0|1
  • Ararım

0|0
    0|0
  • aramam

0|0
    0|0
  • ıkı sene aramamısım etmemısım en zor zamanlarımı atlatmısım sımdı hıc aramam. ne onun hayatını mahfet ne de üzül kırıl ... arama sakın

0|0
    0|0
  • Zor ask guzeldir ama birsey yapmadan once iyi dusun... eger ben delicesine seviyorsam onunda birax olsun duygusunu bilsem birseyler icin caba harcardim...

0|0
    0|0
  • Hayir koskoca iki yil gecmis... yapma.

0|0
    0|0
  • Aramam.

0|0
    0|0
  • aramam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Aynı yurtta kalıyorduk. Ayrıldıktan 2 yıl sonra tekrar konuşmaya başladık. Arkadaş olmak istiyorsan arayabilirsin. Çünkü ben ona sevdiğimi söylediğimde dedikleri uüzünden çok kırılmıştım. Başka birini sevdim ve onunla çıktım. Şimdi eski sevgilimle arkadaşım olarak arada konuşuyordık ama bu yüzden sevgilimle aramız bozuldu ben de anladım ki eski sevgiliyi hayatından silip atacaksın...

0|1
    0|0
  • Aramam asla

0|1
    0|0
  • arama bence 2 seneyi cope atmis olursun

0|1
    0|0
  • Birisinden ayrılırsam onu aramam.

0|1
    0|0
Yükleniyor...