Arkadaşlar siz bunun hakkında ne düşünürdünüz?

cok sevdiğim ve yüzük taktığım evlilik düşündüğüm sevgilim Verdiği sözlere ettiği yeminlere rağmen Kanadalı bir akrabası isteyince mantıgıyla orayı secti.ve yeminler ettiği için bana bitirtmeye calıstı bir sene cok cektirdi bana ve sonunda bitirdi 2 gün sonra onunla nişanlandı..bütün suçuda bana attı tartısıyor mutlu olamazdık falan diye...taktığım yüzüğünde hiçbir önemi olmadıgını söyledi...

Ben 6 aydır çok kötüyüm piskoloji ilaçları kullanıyorum..

Bu durumu yorumlar mısınız? Kız hakkında ne düşünürdünüz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben böyle satıp gidenleri sevmiyorum yaaa işte madem sevmiyosun 1 senedir işin ne demi ?

Çok geçmiş olsun ama değmez yaa unutmaya bak inan ilaçlara güvenme sonra hep kullanmak zorunda kalırsın ama, hayat güzel daha karşına neleri çıkar boşver dostum... Zor ama geçecek illaki biraz sabır.. Hatırlamamaya çalış...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o kızla boşu bosuna zaman harcamışsın bence. çünkü yani sevse gitmezdi. sevgisiz birine yüzük takmışsın. üzülme bence deymez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sakin ol zaman içinde tamamen yok olup gidiyor..hayali bile kalmaz.

0|0
    0|0
  • İyi yirtmissin kizi bosver sen karli ciktin bu isten emin ol...

0|0
    0|0
  • Kardesim sen onu bosver de ıyı tarafından bak bırazda bak neguzel karakterını cıkarmıs ortaya ya ilerde evlilik falan olsaydı oyle gosterseydi gercek yuzunu ınan bana bu halıne dua sukrederdın. oyuzden hıcc uzulme kendıne dıkkat et hayat sadece bır ınsandan ıbaret degıl fılım senın fılmın ve basrol oyuncusu sensın baskaları senın fılmınde sadece figuran olabılır...

0|0
    0|0
Yükleniyor...