Anne baba olmak hayatınızı değiştirir mi? Bebek sahibi olduktan sonra hayatınızda ne değişti?

Bebek sahibi olduktan sonra hayatınızda ne değişti? Az önce internette bir ankete katıldım. link Anne baba olmanın alışkanlıklarımızı nasıl etkileyip, değiştirdiğine ya da etkileyip değiştirdiğine mi dair yapılmış bir anket.

Anne baba iseniz anketi yapın tavsiye ederim. Değilseniz de sizce anne baba olmak hayatınızı değiştirir mi? Nasıl değiştirir?

1|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Baba olmak sorumluluk getirir

Herkes uyurken senin onlara bakıp "ben bu ailenin koruyuculuğu" demendir

Baba olmak şevkat getirir, sana nazlandiklarinda onları nazlamandir

Akşam eve yorgunda gelsen seni bekleyenlere zaman ayirmandir

Gece kalkıp üstleri acilmismi bakmandir

Baba olmak ozlemdir...akşam olsada cocugumla oynasam dersin o minik elleri tutsam dersin

Baba olmak çocuklarında kendini gormendir...siması, huyları, davranışları sana benzediğini görüp bu benim dersin...

Onu kokladiginda huzur bulursun ona baktığında mutlu olursun...

Baba olmak korku da getirir...hayatın boyunca acaba bişey olurmu korkusu yaşarsın

Yaşı ne olursa olsun kendini feda edecek kadar seversin onu...

Velhasıl...BABA OLMAK COK GUZEL...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sanırım Hayatınızın en büyük sorumluluğunu almış olursunuz...Bebek ve yetiştirip büyütünceye kadar nerden baksa bir 25 yıl dikkat gerektirir...Hayattaki en ciddi hamlelerden bence..

0|0
    0|0
  • olunca cevap versem buna

0|0
    0|0
  • Tahminlerimi yazıyorum :) O senin parçan,mutluluk kaynağın ve eşinin armağanı olur bence.Sorumluluk olur evet ama tadından yenmez be onların gülüşü :)

0|0
    0|0
  • baba olmadan önce sokakta bir çocuk ağlasa sinir olurdum düşse üzülmezdim şimdi ise olay çok farklı en ufak bir çocuk ağlaması duysam içim parçalanıyor yemiyorsun yediriyorsun giymiyorsun giydiriyorsun anne babalık çok farklı ve bu kadar bir iki cümleyle özetlenecek bir şey de değil

0|0
    0|0
  • Özellikle var olduğunuzu tek yaratan Allah ama kendinizin de Allah katında yaratıcı olduğunuzu anlayarak sorumluluklarımız arttı :)

0|0
    0|0
  • Bence çok değiştirir.

0|0
    0|0
  • henuz olamadık ama olunca çok değişir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bebek sahibi değilim ama değiştirir yani.

Kendinden önce düşünmen gereken başka bir insan daha var çünkü.

Her şeyini ona adaman gerekir bazı durumlardan fedakarlık etmek gerekir.

0|0
    0|0
  • Gündüzünü gece yapar geceni gündüz. Herseyi alt üst eder ama bir tatli gülüsüyle herseyi unutursun.

Cocuklarin bazi özlü söz gibi dediklerini asla unutmasin. Bi hareketine aklina geldikce hep gülümsersin.

Ama ayni zamanda cok sabir gerektiriyor. Kendine belki ayirmadigin zaman ve anlayis. Ama onlara ayirdigin zaman bir para birikim gibi düsün faisiyle sana geri döner. Zamanla. Anne olmak annesin demek degil. Zor ama güzel. Cocukla.insan kendinide gelistire biliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...