Bayanlar buyrun cevaplayın??

Eşiniz nışanlınız sevgiliniz vs sizi eleştirdiğinde (haklı olarak eleştri) ne hissederdiniz?

fiziki görünümünüzde vermedğiniz kiloyla ilgili eleştirdiğinde ne hissediyorsunuz?

Güncellemeler:
Kızlar yani kilolu olsanızda bakızmsız olsanızda sizi eleştirmesin hep çok güzelsisn desin ..bu nu yaa

0|0
14|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Erkek haklı bile olsa tamam olgunlukla karşılıyorum havalarına girer ama birden sudan sebepten patlar bizim kızlar içini döker rahatlar en sonunda peki senin dediğin gibi olsun hayatım dedirtir erkeğine :)

0|1
    0|0
  • benim nişanlım bana herşeyi söyler bende gülerim çünkü eleştilerileri doğru yönde ayrıca yanlış bişeyde söylese yine önemsemem gülerim sen beni böyle sevdin mecbuuurr kabul edecen diyorum oda gülüyor ederim tabii benimsin sen her halinle diyor:))

1|0
    0|0
  • Önce sen kendine bak da sonra beni eleştir derim.

1|0
    0|0
  • sen kendını ne zannedıyosun acaba?beğenmedıgın ınsanla durma.insan bırının yanında olacaksa onu mutlu etmek ıcın olmalı mutsuz etmek ıcın degıl

0|0
    0|0
  • Aşırıya kaçmadığı sürece beğenmediği yönleri söyleyebilir bence. Ufak şeyleri sıkıntı yapmamak lazım. Kilo dediğin nedir ki? En geç 2 ayda verirsin. Ki sevgilin, eşin nişanlın vs varsa kendine bakarsın zaten. Benim üzerimde eleştiri yapabiliyorsa demek ki artık daha samimiyiz, demek ki her şeyi söyleyebiliyoruz diye düşünürdüm. Ama başta dediğim gibi kırıcı olmayacak. Sonuçta başta beni öyle sevdi, öyle kabullendi.

0|0
    0|0
  • mesela onu söylemnn yolu olblr zayf bir kadnı gösterp zayflamş sanrm ve çok yakşmş olablr ya da samimyetle sarıldktan sonra uygn 1 dillede söyleneblr

0|0
    0|0
  • Şöyle ki eğer kırıcı şekilde eleştirmedikten sonra istediği kadar eleştirsin iyiliğimi düşünüyordur. Eğer kırıcıysa aşağlıyorsa o zaman iş değişir savaş çıkar

0|0
    0|0
  • söylediği konuya dikkat ederim. o bakımsız toparlak halimle birini bulmuşum bir de gereksiz egoyla onu da mı kaçırayım

0|0
    0|0
  • Ben eleştiriyorum tam tersine cunki sağlığı acısından düşünüyorum onu görsel olarakta tabi:)

0|0
    0|0
  • Toplum içinde eleştirilmez tabiiiki ama basbasayken eleştirmek bence normal bir davranıs sadece dikkatli olmasını syleyebilirsiniz..Kırar mı kırar ne desen ne kadar kibar desen de kırılır

0|0
    0|0
  • alamadığım kilolar yüzünden bana birkaç kez laf çarpıttılar ama ben sallamayınca kestiler

0|0
    0|0
  • Yani bastan beri kiloluysam sacmalamasin otursun,ama kirici olmadigi surece katlanmaya calisirim her nekadar elestrilmeyi sevmesemde

0|0
    0|0
  • bunu yapabilmesi için beni eleştirdiği konuda kusursuz olması gerekir. diğer türlü kendisini ciddiye almam.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...