Erkekler lutfen yardım ediin !!!!!!!!!

Arkadaslar smdi arkadasımın kuzeni numaramı almıs baya oluyo.. Benden hoslandıgını soyleyip duruyo.. Birgun arabasına bindim ve tabiki arkadasımla (yani onun kuzeniyle birlikte) .. İste o gunden sonra hoslandgnı soyleyip duruyo benim olurmusun soyle boyle diyo.. Ben hic yuz vermyorum daha birkere bile.. Yası 22 ben 18 ama bundan oncesinde cok kızla dalga gecmis hatta bugun kardesiyle konustum ama sevdgi biriylede 3 sene cıkmıslar.. Yarın ya da yarından sonra tekrar gorusecegz fakat teklif edicegnden eminim hatta meydanda herkezin onunde yapmayı dusunuyormus.. Ben sadece konusmak istedgmi soyledim baskada birsey istemyorum dedim cnku ozaman anlayablrm ciddi olup olmadıgını.. Iste sorunda tam orda nasıl anlıyacagım ciddi olup olmadıgını? OKUDUGUNUZ İCİN TESSEKURLER ZAMAN AYIRDIGINIZ ICINDE AYRI TESSEKURLER :)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• 22 yaşına geldiğinde pişman olmayacağın şeyi yap

1|0
    0|0
    • Nasıl?

• boyle turkmu olur o tip ne :D

• :DDD türk ama ana tarafına çekmiş ne yapsın çocuk

Erkekler Ne Diyor 3

• bence onun ciddiyetini boşver.. sen ona karşı nekadar ciddisin bunu düşün.. pazardan elma almıyorsun :) eğer hoşlanıyorsan kabul edersin. akıllı kızsın senle dalga geçmeye kalkarsa rezil edersin olur biter :)

1|0
    0|0
  • klasik türk kızları sendromundan buluşmaya illa biri ile gelecek sana verecek seyleri vardır duygularını cebini cüzdanını somur trip at ayrıl sonra biri ile birlikte ol kaşar hissetmemek icin onla cık al sana 6 ayının planını yaptım.

0|0
    0|0
  • Biraz tersle. İstemedigini belli et. Kendini kullandirma sakin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bikere hoşlandığını söylüyo yok benim olur musun falan böyle diyen birinin ciddi olduğunu düşünmüyorum böyle tipler genelde eski sevgilisini unutamamış onla bunla yatıp kalkan kızlarla sadece eğlenmesine bakan tipler olur. Eğer ciddi bişey düşünüyosan bence o doğru kişi değil seni baya üzebilir

0|0
    0|0
    • Olabilir canım .. Bana beni sevyormusun dye sordgnda hayr sen kmsn ki dyorum cok sert cevap verdgm halde hala cok usutume gelyor anlamadm gtti..

Yükleniyor...