Uyumayan arkadaşlar ve bilgisi olan arkadaşlar bir bakabilir mi? :D

İçkiyle ilgili çeşitli yasaklar getirildi ya hani biliyorsunuzdur hepiniz. Tamam onu anladım da benim anlamadığım şey şu şimdi ben dışarıda içmek istesem bostancı sahile gidip içemeyecek miyim yani? :/

0|0
119

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında uyudum. Rüyamdan yazıyorum, ak sakallı dedeyle birlikte, selamı var sana...

Biz geçen sene, 4-5 arkadaş sahilde içmiştik, hiç de bir şey olmadı. Polis, seni beni merkeze götürse, hangi gerekçeyle götürecek? Etrafı rahatsız etmedikten sonra, sorun olmaz bence...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• sahilde mekanda tabiki içebilirsin.. he diyorsan yok kayaların dibinde çimin üstünde, tabiki hayır... ama bundan 20 yıl öncede yasaktı bu yeni değil yani... "Kamusal alanda (kamu binaları, parklar, caddeler, sokaklar, sahiller vs.) içki kullanmak şuanki ve eski yasalarımıza göre suçtur"

0|0
    0|0
  • Bu hacı hoca tayfasına kalsa içki Türkiye'de üretilmeyecek bile.. Sen git iç Saliha..

0|0
    0|0
  • alkolü normalde dışarda içmen bile yasak alkol açık havada tütün ürünleri kapalı alanda içmek yasak bende bilmiyordum ama polis 62 tl ceza yazabiliyor malesef denk gelirse tabiki

0|0
    0|0
    • Gelmez inşallah :/

• aynen herşeyin yasağı güzel oluyor zaten :d

• İçersin içmesine de satışı saat 22'den sonra yasaklandı tek yapacağın saatinde alış verişini yapıp istediğin yerde içmendir

0|0
    0|0
    • O yasağı biliyorum gündüz düşünüyorum zaten yer korkusu var içimde. :) Teşekkürler cevabın için

• Bazıları ağızlarıyla içmiyorlar, içtikleri zaman aslan kesiliyorlar, sizinle hiç içmediğim için bilemem uslumu içersin aslan mı kesilirsin :)

• Haklısın :)

• şeriat gelse bostancıya yasak sokamaz

0|1
    0|0
  • bi dene istersen.belki hatrını sorup afiyet olsun derler...

0|0
    0|0
  • sana serbest kız git için karışan olursa bana söyle

0|0
    0|0
  • Anında yanında bitiyorlar insanın :)) cok büyük sıkıntı oldu ciddi anlamda:)

0|0
    0|0
  • Sen iste Bostancı'yı ayağına getiren ne delikanlılar çıkar bu sitede. Bi dene bak. :D

0|0
    0|0
  • miço sigara zammından haberin var mı yav ?

0|0
    0|0
  • İçki içilen barlarda içebilirsin :D

0|0
    0|0
    • Ben ille de sahil diyorum :D

• Uslu uslu içcem :) Teşekkür ederim :)

• Aaa ne güzel :)) rica ederim :)

• Sayisi yasak 10dan donra içmesi değil bir, ikincisi bostanci sahilde burada içki içmek yasaktir tabelasi varsa yasak yoksa iç :S çok saçma soru bnce

0|0
    0|0
    • Görenler ihbar ederler falan başıma bela almayayım diye sordum. :D Sağol cevabın için

• satışı yasak içebilirsin içki yasağı olmayan her yerde

0|0
    0|0
  • Gel bize beraber içelim

0|0
    0|0
  • Yooo içeceksen vermeyen bakkala söveceksin olmadı saat 21:59 da alacaksın :D

0|0
    0|0
  • uQLu qözLer, YoLunu qÖzLeER..

0|0
    0|0
  • bostanıda olmaz bir ilerki sahilde iç

cayırt

0|0
    0|0
  • orda yasak değil

0|0
    0|0