Çok kafama takıldı yardım edin

arkadaşlar sevdiğim adam evli ve bir oğlu var hatta öğretmenim benim onu sevdiğimi biliyor benden uzak falan hiç durmuyor hatta bazen ondan uzak durunca bana kızıyor hep gülüyor bana bakıyor yani yakın evli demezsiniz işte dün bana sınıf defterini verdi masama koy diyebu kişinin çalışma masasında bir kağıtda senin için yazıyordu ve masasındaki takvimde ise hümeyra 13 ağustos yazıyordu karısının ismi reyhan o değil facede sadec arkadaşları ekli ordada hümeyra adında biri yok hadi onu geçtim o senin için yazan kağıt da ne sadece o yazıyordu hani bir hediye aldı birine diycem ortada hediye de yoktu sizce karısını aldatıyor mu bizim bu öğretmenle bir ilişkimiz yok sadece bn hoşlanıyorum o da bnden uzak da durmuyor ya başka öğrencisini flan mı seviyor çok kafama taktım düşünmekten deliricem sizce ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• senin için yazan şey sanaydı a benim saf kızım.adam sana hediye vermek istemiş bu yüzden masaya koy demiş defteri görüp al diye.hümeyra ananesi olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sana erkek olarak tavsiye.O adam evli ve sen bunu biliyorsun.O adamın niyeti seninle oynaşmak.Senin de sadece niyetin oynaşmak ise adama inceden yavşa.Ama yok ben oynaşmam diyorsan evli adamdan uzak dur.Dışarısı bekar kaynıyor

0|0
    0|0
  • Adam o hediyeyi sana almis ve bnce digerleri anlamasin diye alakasiz bir isim yazmis! Mantikli dusunursen adam evli ve cocugu var yani mutlu fakat bir yandan genc guzel fizigi karisina gore duzgun birinin ondan hoslanmasu hosuna gidio ve temkinli yaklasio! Objektif dusunursek bu adamin senle ilfili fikirleri var ve hicde iyi niyetli değiller!

0|0
    0|0
    • iyi de ortada hediye yok ki sadece bir kağıt

• rahat bırak adamı akanlarınla oyna

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu öğretmenlerin öğrencilerinden çektiği nedir anlamıyorum her erkek öğretmenin bir öğrenci aşığı illa ki oluyor biraz mantıklı olun ya dışarıda evli çocuklu bir adam görseniz uzak durursunuz ama

0|0
    0|0
  • bence saglam ayakkabi degil uzak dur

allah bilir kac kisiyi idare ediyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...