Sevgiliniz sizden ayrıldı , 2 gün sonra başka bir kızla görüştünüz

(ilişki 3 yıllıktı) ama görüştüğünüz kız normal bir arkadaşınız . içinizide en ufak bir kötü niyet yok , sadece çok bunaldığınızdan dolayı (kız arkadaşınız ayrıldığı için) ve yaşanan olayları anlatmak için buluştunuz sadece ve bu arkadaşınızın karşısında da biten ilişkiniz için ağladınız vs . hep biten ilişkiyi knştunuz yani . fakat sizi kız arkadaşınız gördü bu kızlayken . ve nefret etti . ne kadar çok doğruyu söylerseniz söyleyin inanmadı ? Bur da erkek suçlu mudur ? ya da böyle bir olayla karşı karşıya kalsanız ne düşünürsünz ? vay be 2 gün snra başka bir kızmı bulmş dersiniz . yoksa o yapmaz böyle bişi mi dersiniz?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• 3 yıl beraber olduğum adama inanırım tabi

0|1
    0|0
    • bunu yapan benim . allah var yukarda . hiç bir art niyetim yoktu . karakterime ters . anlattım onada . seni o kızla görünce soğudum senden dedi . haklı mı ? ve nefret ediyorum senden sevmiyorum dedi .

• ya ben çok hatalar yaptım evet . kıskandım falan . kısıtlamay çalıştım. 3 sene içinde sadece beni tanıdı ailemle , arkdşlarımla ( zaten yok arkdşm pek) hiç tnştırmadım . bunları söyledi . artık doldum dedi ve ayrıldı .

• insan böyle baş ağrıtıcı şeyler yaşadıktan sonra ne yapsan olmuyor ya bence önüne bak

Kızlar Ne Diyor 2

• erkek suçludur tabiki. sen ne akla hizmet gidiyorsun bir kızla konusuyorsun.! senin erkek kankan yok mu

0|0
    0|0
  • Yaptiysa da o yapmaz derim.Öyle de malım. Sevmek diyelim ya da buna..Ama gözümle gòrsem bileona sorarım...Doğruyu söyleyip söylememek onun adamligina kalmış artık

0|0
    0|0
    • bunu yapan benim . allah var yukarda . hiç bir art niyetim yoktu . karakterime ters . anlattım onada . seni o kızla görünce soğudum senden dedi . haklı mı ? ve nefret ediyorum senden sevmiyorum dedi .

• Öyle bir anda nefret etmek olmuyo da.Ama sen yine de inandirmaya caliş.Olmadı o kızı cagır o anlatsin ona işin aslını

• ya ben çok hatalar yaptım evet . kıskandım falan . kısıtlamay çalıştım. 3 sene içinde sadece beni tanıdı ailemle , arkdşlarımla ( zaten yok arkdşm pek) hiç tnştırmadım . bunları söyledi . artık doldum dedi ve ayrıldı .

Erkekler Ne Diyor 1

• aynen güven önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...