Gerard Butler biseksüelmiş

Hani bize ne de ama şaşırtıcı şeyler bunlar. 300 Spartalı spartalıdan da tanınan oyuncu biseksüel olduğunu açıklamış hem bayanlarla hem de erkeklerle beraber olmaktan hoşlandığını hayatı ile ilgili yapılan bir röportajda dile getiren oyuncu vatanı İskoçyada yaşamayı amerikaya tercih ettiğini de sözlerine eklemiş. Üzülürüm de Jennifer Anistona üzülürüm kadının bütün sevgilileri biseksüel resmen Jennifer Anistonun Butlerden önceki erkek arkadaşı da biseksüel olduğunu açıklayan ingiliz bir modelmiş. Kadının bahtına bak :D

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• benim işim turizm ve genellikle avrupalılarla baya bir iç içeyim.yaşadığım şehir antalya.sana yemin ederim öyle gay ler gördüm öyle bir seksüellerle tanıştımki şaşarsın gerard butler de neymiş.hem rick martin gay olduğunu açıklamış gerard da kim oluyo..?

1|0
    0|0
    • haklısın biseksüel ve gay erkekleri ben de çok beğeniyorum. Eski sevgililerimden de en yakışıklısı biseksüel bir çocuktu zaman zaman hala yokluğunu hissederim. Her kızın unutamadığı biseksüel bir sevgilisi olmuştur neredeyse ama fazlası sakat :D

• valla azını fazlasını bilmem ama avrupada bukadar çok gay olduğunu yeni yeni idrak etmeye başladım...bazen sorarım kendi kendime.bunlar nasıl çoğalıyor diye...

Erkekler Ne Diyor 5

• İşiniz gücünüz hangi erkek kiminle nerede tercihi ne? Hayatın anlamı sizin için bu değil mi?

0|0
    1|0
  • Ne var yani bizim Bülent ERSOY da travesti

0|0
    0|0
  • kızlara çaktığı gibi erkeklere de çakıyodur :D kendisine çaktırmıyo yani

1|0
    0|0
  • banane elın gavurrundan :D

0|0
    0|0
  • yıllar önce söylendi bu