Erkek arkadaşım tartışmadan sonra asla aramıyor.

Merhaba arkadaşlar size sorum benim 3 yılık bir ilişkim var erkek arkadaşım çok düşünceli ve asıl olan ilişki ıyıken çok düşkün bana altan alantaraf da hep kendisi olur ama nezaman tartışsak ve ben ona darılsam o gün beni aramaz ve 3 yılın içinde 1 ay bile konuşmadımız oldu Şu an 2 haftadır konuşmuyoruz ben aramıyorum değerimi anlasın diye kendisi de çok inat. Doğum günümde evlenme teklifi etmişdi kabul etim ve şu iki aya istemeye gelicekler ama konuşmuyoruz ve onu ararsam alışkanlık edinmesinden korkuyorum ve hep aynısını yapmasını istemsyorum ne yapmalıyım?

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• akıllanmış demekki gözü açılmış :)

0|0
    0|0
    • Akılanmiş derke sence ön. Yargı yapmıyormusun?

• Ne ilgisi var anlamadım yaptı tabi neye bağlamak istiyorsun?

• yapmadı deseydin biryere bağlayacaktım, neyse artık boşver..

bak arkadaşım sen bu kişiyle evlensende sıkıntılar yaşarsın, düşün mesela evlendiniz ve bir tartışmanız oldu, bu adam seni aramıyacak mı? ya da sen onu aramayacak mısın? o zaman durum daha farklı olacak tabii.. neyse umarım biran önce sıkıntıları yoluna koyarsınız ve mutlu mesut hayatınıza devam edersiniz..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• evet derken düşünseydin...

0|0
    1|0
    • Cevabimdan pişman deyilim onunla konuşmama sebebim tartişmada cok sinirli kendince cok uyardım hakım olması icin ama hala aynı sırf bu yüzden aramıyorum işde

• ya pişman değilsen niye sızlanıyosun alla alla ... ya bu deve güdeceksin ya bu diyardan gideceksin... aaaaaaaa

• konuyu kapatıyor en iyisini yapıyor. zaten o da tartışsa ilişki çok uzun sürmez bir sinirle bitirirsin haberin olmaz ya da bir sinirle bitirir haberi olmaz. son pişmanlı da işe yaramıyor boşver sen sakinleşince mesajını atarsın

0|0
    0|0
    • Aslında tartişmayı sevmeyen biri ve üstünde durmamı istemıyor cünkü cok cabuk sinirleniyor

• tartışmadan kaçıyor işte sen atmaya devam et ya da niye tartışıyorsunuz ya tartışmayın :)

• Evet hep der tartişmayı uzatmayalım diye bende uzatmam aslında asla boğmam cok rahat bırakan bırıyım sadece konuşursak düzelir diye konuları acıyorum ama adam birden deliye dönüyor

• Sen arayabilirsin bu seni küçük göstermez. Hatta düşünceli olduğunu bile gösteriri.

0|0
    0|0
    • Bende adım atiyordum tartişmadan sonra ama artık istiyorum ilk o atsı biliyorum şimdi ona atsam mesaj hemen cevap verir ama neden o atmıyor aramıyor

• psikologa gitmelisin.

0|0
    0|0
    • Peki neden sorun sırf bendemi

Kızlar Ne Diyor 2

• Çoğu ilişkinizde olduğu gibi ortak bir arkadaşınız yok muaracı mesela kız sana yakın erkek arkadaşınla senin hakkında konuşurlarsa gelip sana anlatan filan erkek arkadaşınında ona güvendiği biri.Eğer öyle bir arkadaşınız varsa o ikinizi barıştırmak için bir plan yapmış gibi olsun tabi senin haberin olacak.İşte o ortak arkadaşınız bir cafede ikiniz için rezarvasyon yapacak..Sonra sen habersizmiş gibi yapacaksın erkeğiin kesinlikle haberi olmayacak sonra o kafeye gidecek senin erkek arkadaşın ortak arkadaşın cafeye geldiğinden emin olunca sen gideceksin karşılaşmış gibi haberiniz yokmuş gibi yapacaksın daha doğrusu sen yapacaksın sonra o ortak arkadaşın işte saçmalıyorsunuz barışın filan deyip sizi yanlız bırakacak hem aramamış olursun hemde konuşmuş barışırsınız büyük ihtimal. :)

0|0
    0|0
    • Cok güzel düşünp yazmişsin canım inana bana cok samimi ortak arkadaşlarımız var ama şuan evlenme arifesindeyiz böyle tartişmalarda onun adım atmasını istiyorum yarın birgün aynı yuvada olursak herzaman bir ortak kişi cağıramam istiyorum onun içinden gelsin

• Evet su olayı gerçekten saçma olmuş..Döktükten sonra özür dilediğinde mesela nasıl tepki veriyor mesela bağırınca korkuyorsundur.Böyle korkup özür dileyince ne tepki veriyor ya da biraz zaman geçtikten sonra özür dilerim abarttım saçmaladım biraz vs. gibi şeyler söylüyormu olay anında sinirlensede daha sonra hatasını anlamasıda büyük önem taşıyor özür dilermi mesela sen özür diledikten sonra konuşmasan hiç kendiliğinden konuyu açıp özür dilermi ?

• Allahdan o huyu var sadece o 5 dk kendınden gecıyor sonra tabi bende barıyorum cünkü delirmesıne anlam veremedim için sonra yumuşuyor özür diliyor bana dediyi ne olur ben sinirliyken sende karişma bana bırak atayım diyor tabikide izin vermem :)) neyseki hatasını cabuk anlayıp geri vites atıyor ee iş işden gecmiş oluyor.

• SEN ARAMA BENCE ALIŞIRSA HEP SENDEN BEKLER

0|0
    0|0
    • Alişdida zaten böyle büyük tartişmalarda konuşmayınca uzunca hep aynisini yapyor ve evlenme arifesindeyiz emin deyilim beni böyle karasız bırakıyor ki:(

• seni gerçekten seven bir hayta yaptığında özür dilemeye bilen değer veren aryan bir gün haber almasa dleiye dönen.. böyle biri ile evlenmek mi istersin yoksa umursmayan biriylemi kararını ver

• İşde benim istedimde o merak etsin arasın sorsun cünkü o bir adım atsa ben iki katını atarım ama tek bu huyu kötü yoksa cok fala düşünceli öyleki evlilimze dair herşeyın planını yaptı eşyaların yarısını bile aldı anlayişli biri ama bu konuda hiç anlaşamıyoruz

Yükleniyor...