KYK Öğrenim Kredisi Ne Zaman Alınıyor Ve Toplu Ödeme Var Mı?

Reşit olduğum ilk gün 15.960 tl'lik seneti onaylatarak en iyi doğum günü hediyemi KYK'dan almış bulunmaktayım. İlk maaşımı Ocak 2014'te alacağımı sanıyorum. Kesin olarak ne zaman alırım ve eylül-ocak arasındaki ayların maaşlarını toplu olarak alır mıyım?

Güncellemeler:
Bir de evlilik durumunda bursa dönme durumu nedir? Yapan var mı?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• eylül ocak arasını toplu vermiyolarbbulunduğun ile maaş kartın gelir onu al ocağın 7sinde ilk ödemeler yapılacak diye biliyorum

0|0
    0|0
    • Toplu verilmediğine emin misin? :/

• eminim yani herkes aynı şeyi söylüyo ki binlerce insan var nasıl toplu verilsin bir anda

• Bursta öyle oluyormuş, belki kredide de oluyordur diye düşündüm. Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Şubat 7'de almaya başlarsın 300 TL olarak. Geri ödemeyi Universitenin normal olarak mezun tarihinden 2 yıl sonra başlatıyorlar. istersen toplu olarak ödersin.

0|0
    0|0
    • Eylül-Ocak aylarının maaşlarını şubatta toptan alabilir miyim?

• Evlilik olunca kredi bursa dönüyormuş, bu konuda bilgin var mı? Bursa döndüğü taktirde 3 dersim kırık olursa yine krediye mi döner? Karışık durumlar arkadaş evliliği bir kaç sene erkene alabiliriz bu durumda :)

• Hehe vallahi o kadar bir bilgim yok yasım daha genc evlenmeyi düşünmediğimden doalyı ilgilenmiyorum :P

Yükleniyor...