Bu erkeklerin ne yapmaya çalıştığını biri bize açıklayabilir mi ?

beyler özellikle size soruyorum.ben bir çocuktan hoşlanıyordum bunu arkadaşına söyledim büyük ihtimal buda gitti arkadaşına söyledi.daha sonra bu benm bir arkadaşıma yanındaki kız bana bakmasın e dedi.Ardından ben buna olan bakışlarımı tamamen kestim ve onu görmezden geldim fakat peşimi bırakmadı.kantinde her oturduğumuzda bizim masaya bakıyo tüm arkadaşlarım bana olan bakışlarını farketti.bakışlarını gizlemiyor ve onu görmediğim zamanlarda kendini göstermek için dikkat çekici hareketler yapıyor.ama şu ana kadar ibr adım atmış değil.Bu arada çocuk havalı cool bir tip.Bir de ben onun bakışlarına galesiz davranırken çocuk benm gözümün önünde bir kızın elini yarı tutar gibi tuttu.Sizce beni kıskandırma için miydi.O kızı ilk ve son kez o gün gördük başkada yok.BU ÇOCUĞUN AMACI NE?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kusura bakmayın, ona bu paye yi siz vermişsiniz... Ukala, havalı, kendini beğenmiş, hava atmasını seven bir tipe, paye vermişsiniz.. Yanlış yapmışsınız.. araya arkadaş sokmak filan ne demek, çocukla bir konun varsa, direk kendin muhatap ol, ne demek, ben arkadaşına, o arkadaşına, ondan ona, bundan buna.. inanamadı ya.. bu cesaretsizlik işte bir sahte kahraman yaratmış, şimdi bunu temizlemek te sana düşüyor, kendini beğenmişliğini vur bu çocuğun suratına.. nasıl yapacağını bilmiyorsan, onu da konuşabiliriz...

0|0
    0|0
    • ben zaten onun bu hareketlerine yüz vermeyerek onu umursamaz olarak davrandm ama ben ne kadar umursamaz davranırsam bu o kadar dikkat çekmek ve bana bakmak için uğraştı..

• koleksiyoncu derken...

• özür dilerim, seni yedeğe almak istiyor..

Erkekler Ne Diyor 5

• Bilemem ama ilgin çocuğun hoşuna gitmiş gibi

0|0
    0|0
  • Ya bütün erkekler aynı mı ki cevap verelim şimdi kız oldugun icin eger sen sormayacaksan bekle, hoşlanıyorsa sorar.

0|0
    0|0
  • seni neden kıskandırmaya çalışsın ki saçma birşey bu erkeklerin kafası o şekilde çalışmaz
    demek ki dikkat çekici hareketler yaparken asıl dikkatini çekmek istediği kişi sen değilsin

0|0
    0|0
  • Söylediği lafın acısını çekiyor bence:)

0|0
    0|0
  • seninle alay edici bakışlarını tahmin ediyorum.kek görüyo seni hehe :)

0|0
    0|0
    • bakışdan bakışa değişir sen bakışlarını gördünde mi neye göre yorum yapıyorsun.salak değiliz heralde alay edilip edilmediğini anlamayacak kadar..

• öyle istiyoeun ve düşünmek istiyosun.ondan böyle konuşuyosun.kendinden hoşlandığını biliyo sana karşıda boş değil.o zaman gelir seninle konuşurdu.öküzün trene baktığı gibi bakmazdı.ah siz b ayanlar herşeyi kendi düşündüğünüz gibi olsun istersiniz

Kızlar Ne Diyor 3

• sadece dalga geçiyor bençe piçç :/

0|0
    0|0
  • özet geç yahu.

0|0
    0|0
    • anlamanız için en özeti bu ..

• amaç söylediğine pişman olmuş ama cool çocuk sözünden vazgeçemez sende onun gözü önünde bir erkeğe yakın davranırsan ve o sana götlük yaparsa bil ki ayağına gelecek yok takmamaya çalışıyor gibi yapması değil ama gerçekten takmıyorsa salla gözüm kendine yenisini bul

0|0
    0|0
Yükleniyor...