Üniversiteye evden yemek götürüyorum ekmek arası abes mi bu sizce:(?

Maddi durumumuz iyi değil harçlık alamıyorum ya sizce bu snes kaçar mı ki

Birde hoslandigim bir kız var beni böyle evden getirdigimi bilirse beni yadırgarmı? :/

Siz olsanız nsl davranırdınız kızlar? :(

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Karakterine göre değişir ama yadırgayacağını sanmıyorum. Açıkçası evden getirerek de en iyisini yapıyorsun dışarıda içinde ne olduğunu bilmediğin yemeklere bir dünya para vermek çok mantıksız zaten. Paranla sağlığını bozuyorsun. Ben de evden yemek getiriyorum ve nasıl yapıldığını bildiğim için daha rahat yiyorum. Kendini kötü hissetme :)

0|1
    0|0
    • Öyle ama haklisinda çok utaniyorm bu durumdan bide bana moral vermsk için böyle demiyosun dimi evden götürdün mü cidden hiç? Birde kız beni küçük görmez dimi?

• Rica ederim

Umarım alırsın :))

• Umarım tekrar Saol:(

Kızlar Ne Diyor 7

• Üzülüyorum senin gibilere.

Kendinizi insanlara beğendirmeye çalışıyorsunuz. Sevgili gizli ; Eğer hoşlandığın kız seni böyle küçük bir durum için yadırgayıp senden uzak duracak ise defolup gitsin zaten, yalnızca görünüşe süse püse önem veriyordur.

Kantin veya yemekhane de çıkan yemekler çok mu iyi sanki? Bence en doğrusunu yapıyorsun üşenmesem bende götürürdüm.

Sağlık önemli, getir evden yemeğini oooh mis gibi.

0|2
    1|0
    • Haklısn ama kendimi kötü hissediyorm ya:(

Dalga geçecekler diye ödüm kopuyor:/

• Kendını ezık goruyorsun anlasılan once bu sorununu aş.O konuya gelınce de ılla bır seyler mı yemek zorundasın ıyı ye evde oyle cık.Yok ılla yıyecem ama utanıyorum da dıyorsan da elma falan al yanına saglıklı beslenıyorum falan de ne bılıyım -,- Kızdan kıza degısır ama sen utanıyorsan kesın karsı taraftanda utanılası bısey gıbı duruyordur. Kendınde bıtıyor olay..

0|1
    0|0
    • Kendimi işe yaramaz hissddiyorum:(

Birde çok utaniyorum

• Sence neden böyle birşey yapinm ki j

Karım ne isteyen inanmayabilir yani

• Ne bılıyım bırılerı sana acısın falan ıstıyorsun herhalde..Boylelerı de vardır mıllet acısın ona ısterler hoslarına gıder ..

• En güzelini yapıyorsun.

Hem daha sağlıklı, ne yediğini bilirsin.

Yadırgamak bir yana tebrik bile ederim böyle yapanı görsem.

0|0
    1|0
  • Bunda hiçbir şey yok, dert etmemelisin. Kesinlikle güzel şeyler düşünürüm kompleksli olmadığı müddetçe.

0|1
    0|0
    • Saol keşke herkes sen gibi olsa dalga geçiliyor olmaktan çok korkuyorum:(

• Dalga geçenler kendi kalitelerini göstermiş olurlar. Eğer bunu kompleks yapmazsan, bu korkuyu aşarsan ve kendinle barışık olursan çok sempatik bile gelirsin. Başkaları ne der diye yaşayamayız ki.

• haklısın saol:/

• Bence çok hoş

0|1
    0|0
  • içler acısı bir vakasın.

0|0
    4|1
  • bunun nesi kötü ya bende evden börek çörek götürüyorum yarimle yiyoruz ünide

0|0
    0|0
    • Kız ne düşünür acaba:/?

• nasıl birisi olduğuna göre değişir normal karşılayan kızların yanında yadırgayanlarıda var sonuçta

• Anladm saol merve

Erkekler Ne Diyor 5

• Baba sana net olayım durumun yoksa yoktur sonuçta sevgi de paraya göre değil ne utanıyorsun herkes gözünü dikip ne yapıyor diye sana bakıyorsa bu onların ayıbıdır unutma :) Yok böyle yemeyi dert ediyorsan sabah iyi ye çık akşama kadar seni idareetsin sende sıkantı stres yaşam :)))

0|0
    0|0
    • Kardeş dalga gecmiyon dimi:/

• Gül derken umutlu ol manasında bence umtlu olabilirsin gibime geliyor deneyebilirsin hiç yoktan :))

• Saol kardeşim inş

• Boşver, en güzeli. Afiyet olsun.

0|1
    0|0
  • dostum olabilir yani bunu dert etmene gerek yok

0|1
    0|0
  • Boşver devam et böyle .

0|0
    0|0
  • yok kardeşim ne alakası var...senin için en uygun nasılsa onu yap ;) okulunu çabuk bitirmeye bak..

0|0
    0|0
    • Öylede kardeş utanıyorm:/

• yani bence utanma...zaten okulda yesen bir zamandan sonra hep aynı şeyler...bıkıyosun..evden en azından sevdiğin bişey koyabilirsin...

• Saol kardesim:/

Yükleniyor...