Neden böyle oluyor? yanlış bir izlenim mi veriyorum

ben daha önce çok sevgilisi olmamış kendisini kariyerine adamış biriyim ama bakımlıyımdır.22 yaşındayım sürekli makyaj yaparım fiziğim falan da iyidir dışarıdan bakanlar çok sevgilim olduğunu sanıyorlar. bir de yaşıtlarımdan çok asla kabullenemeyeceğim 30 40 yaşında herifler peşimde. çok da ciddi duran biriyim neden böyle oluyo olabilir?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yapıyorlar sana o adamlar peşimde derken

yaşitlarinla aran pek iyi değil galiba

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• valla ben 23 yaşındayım hala sapım hiç ciddi duramam gayet eğlenceli biriyim ama peşimde kimse yok :D

0|1
    0|0
  • Yanlış bir izlenimden dolayı değil 22 yaşında olabilirsin ama yaşından olgun gösteriyorsan ve çevrende de muhtemelen 30 lu 40 lı yaşlar var ki ondan böyle bir talep oluyor daha genç bir çevre olsa tabi ki yaş oranıda düşerdi güzelim :D misal ben 23 yaşındayım :))

0|0
    0|0
    • çevremde yaşıtlarım da var ama cesaret edemiyolar gibi hissediyorum ciddi olduğum için ama yaşı ilerleyen erkekler yüzsüzlüğü ele almış oluyolar

• Şaşırmadım erkeklerin çoğu neden bu kadar cesaretsiz onu da anlamıyorum :D

• bu durum ondanda kaynaklanıyor kardeşim erkeğin cesaretsizliği değil kızların tavırlarından kaynaklanıyor bu anlayamadılar hala karşında bir erkek var onunda gururu var

ona yanaşm bir şey yapma sorular sorma sonrada cesaretsizler öyle bir şey yyok

bu genelde aranda uyum olmayan kişilerle ilgili bir durumdur

erkekler gelsin beni etkilesin diye birşey yok

• treni kaçıranlar motora binmek istiyor ondan :D

0|0
    1|0
  • bende 30 un üstündeyim hep senin yaşlardaki balıketli kızlardan hoşlanıyorum. sen kaç yaşlarında istiyorsun?

0|0
    0|0
  • yanına yaklaşmaya korkuyorlardır bakımsız ol biraz sende

0|0
    0|0
  • Tanişmak isterim merak ettim şimdi seni :)

0|0
    0|0
  • Demekki daha buyuk gosteriyorsun. Ayrica 22 ile 30 yas cokta kotu sayilmaz.

0|0
    0|0
  • kimi aşk kimi meşk için koşar.

0|0
    0|0
  • adamlar seni anlamış ne olduğunu :DDD

0|1
    0|0
  • evlenmekten korktugum ve evlenmek istemediğim kız tipisin ilgi çeken kız evlenmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...