Yeni bir şehir, yeni bir ortam...?

merhaba. Ben yaklaşık 4 ay önce herşeyimi arkada bırakarak herşeyden kaçıp küçük bir kasabaya yerleştim. Şu an burada iş yerindeki arkadaşlar dışında kimseyi tanımıyorum. (Tanımak da istemiyorum sanırım) Ben burada evde boş zamanlarımda kendime uğraşacak birşeyler arıyorum. Bir meşgale olsun kafamı dağıtayım istiyorum. Akşamları işten gelince veya haftasonları beni oyalayacak birşeyler... Sizce ne yapabilirim? Ne tür uğraşlar edinebilirim kendime?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Neden kaçtın herseyden ?

0|1
    0|0
    • Yoruldum insanlara mutlu rolü yapmaktan. Orda da onca kalabalık onca tanıdık arasında yalnızdım zaten. Hayatımda yeni bir sayfa açmak istedim ve tek gerçek dostum köpeğim dışında herşeyi satıp geldim...

• Estağfurullah ne kusuru. Önerilerin için teşekkür ederim. Yardımcı oldunuz kesinlikle. Bir de rica etsem soruyu puanlar mısınız? Başka tavsiyeler alabilmem adına?

• Tesekkur ederım bende :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• dostum sana fikir veremeyeceğim ama çok takdir ettim. çok 10 numara iş yapmışsın ya valla hep hayalim olan bir şey.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim. Umarım sen de gerçekleştirisin bir gün. Ama aklına birşeyler gelirse sorduğum konu ile ilgili yazmanı rica ederim.

• Tesbih mandal kalem yapimi gibi işler yapabilirsin. Hem parada kazanirsin

0|1
    0|0
Yükleniyor...