KANDIRMAYIN KENDİNİZİ

öyle bir anda unuttum derken altı sene sonra tek kare fotoğraf ya da tek haber alamazken doğum gününü hatta telefon numarasını unuttum derken uzak diyarlarda evli mutlu nakaratında takılırken ansızın gereksiz bir merak sonucu herkesin mutluluğunu düşüncelerini umutlarını ve hayallerini paylaştığı sitede tek kare kucağında hiç de sana benzemeyen bir çocuğun haliyle o güzel gülümsemesiyle kulakta onlarca söz gözün önünden geçen onca sene gözyaşları heyecanlar umutlar çaresizlikler uzun geceler umutsuz hayaller yeni yılla deli gibi içip sesiz çığlıklar halinde girmekte nasip oldu işin garibi elli yaşına da gelsen bir gece sırtını dönüp yattığın adama inat aklında ben olacam demiştim sen kısmete bak lavuğun adıyla benim adım harfi harfine uyuyor şimdi ben acı çekecem ince ayrıntısı bende kalsın bu bitik aşkın yalnız ne olursa olsun alın sevdiğinizi sonra unutmak için milletin kafasını ütülersiniz unuttum onu üstüne toprak attım diye sonra geçer çoktan çöpü boylamiş hatta kaybolmuş ilişkiniz için yazar yazar rahatlamaya çalışırsınız ya da boşverin acısı bile ayrı güzel yaşayın dibine kadar ben öyle yapacam öyle gözü uzaklara dalan derin sigara nefesleri iç sıkıntıları daha niceleri koyim dibine ölümler unutuluyor bu dünyada söz bu sefer unuttum an biter izi kalır yar gider sözü kalır ömür biter anı kalır bir aşk biter yenisi başlar. (varmı cesaretiniz?

Güncellemeler:
tabi :) benle değil bu ve buna benzer aşkları olmuş insanoğluna sorum.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Neye cesatimiz var mı ? Bir kişiden ayrılmışsanız ve mert dürüst olduğunuzu söylüyorsanız sizin yaptığınız gibi arkasından onun aile sadetinide sekteye uğratacak saçma sapan düşünceler ve konuşmalar yapmazsınız . Bir ilişki yürümemişse karşılıklı olarak yollar ayrılır herkes kendi yoluna bakar bilader . Siz ne saçmalıyorsunuz .

0|0
    0|0
    • duygusal zekan düşük olduğu için ne kadar zeki olusan ol mutlu olmuyacaksın bundan da önemlisi ön yargın ve algılarındaki problemden dolayı insanların seni anlamadığını söylüyeceksin lütfen bir daha oku

• Dürüst , mert olacaksın bilader . Bir zamanlar sevgili olduğun kişi ile yolar ayrılmışsa bu ilişki tamamıyla kafada da bitirilmiş olması gerekir ki yanındaki canındaki hayat arkadaşına eşine en ufak bir ihanet ihtimali ortaya çıkmasın ve o kişi ile mutlu olsun .

• altı senedir tek söz ya da haber almadım diyorum sen nerelerdesin onu boşverde yinede sağol sende olmazsan soru boşa gidecek:)

Yükleniyor...