Tipsizim isyan mı ediyim napıyım ?

Kendimi beğenmiyorum şöyle dillere destan bir yakışıklılığım olsaydı ne kadar güzel olurdu ben böyle nereye kadar yaşarım ki takıntı hastasıyım bunada taktım kurtulamamda insanlarla konuşurken yüzlerine bakamıyorum kimse beni yargılayamaz biliyorum ama kendimi iyi hissetmiyorum bir sürü kusurum var . Ben napıyım yakışıklı birini öldürüp yüzünü estetikle kendi suratıma mı eklettiriyim :) psikolojim bozuldu iyice ben napıyım ki ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• başka özelliklerini ortaya çıkar tipi iyi olup salak olan cok var

0|0
    0|0
    • Çok akıllıyım herşeyim iyi ama tip yok bu yüzden toplumdan kendimi soyutladım

• para yoksa çalış al kıyafetlerini felan değiştir.saç bakım ürününü felan al parayla herkesten bişey olur açıkçası günümüzde doğallık diye bişey kalmadı zaten.. ama psikolojik olarak kendini nasıl görüyosan öylesindir ezik triplerine girersen kaybedersin.

• Kıyafet alıcamda ne alsam diye düşünüyorum kendi tarzımı yapmak böyle karizma olmak için

Kızlar Ne Diyor 1

• Camwow retrica ya da power cam indir ve fotoğraf çekilmeyi öğren :D Unutma öyle shoplar var ki elektrik direğini eyfel kulesine çeviren :D Bu arada eminim yakışıklısın ve kuruntu yapıyorsun bunu shop olayını da özgüvenin artsın diye söyledim zaten :D

0|0
    0|0
    • Biliyorum dediğinide telefon filan yok bende kullanmıyorum tipsiz arkadaşlarım karizma olmuş o dediklerinle farkındayım . Bazen çok yakışıklı buluyorum kendimi bazende ezik . Bilmiyorum ne yapıcam

Erkekler Ne Diyor 1

• Merhaba muhterem

Canını sıkma, bahtın güzel olsun.

Dua et , ibadet et yüzün nurlu olsun..

Bu sana yeter.

Güzellik dediğin her insana 15-20 seneliğien verilmiş emanet

1|0
    0|0
    • Keşke banada verilseydi semih.

• Azizim belki boş yere takıntı yapıyorsun...

Bir göreyim resmini at bana

• Atamam ki makine filan yok çekinmedim hiç :)

Yükleniyor...