Arkadaşlar gününüz nasıl geçti ?

merhaba arkadaşlar dün 2014 girdik 2014 ün ilk günü nasıl geçti ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yollarda gecti, nasil gececek.

422 kilometre yolu yedi saatte geldim. Hasta oldugum icin hicbirsey yapamiyorum zaten, madem oyle dedim yavas yavas gideyim. Yolda cogu yerde durdum, neredeyse her yerde nanelimon ictim. Hem araba da az yakti. Normalde iki saat on dakika da gidiyordum bu yolu ama hasta olunca insan dikkatini veremiyor, bir de gunduz oldugu icin kalabalik oluyor yollar. Daha bir saat once evime geldim iste. Simde internette takilip nanelimon iciyorum.

Suraya bir oksureyim de size de bulassin. Öhöhöhöhöhhççöööö =D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Berbatt. Grip oldum. Şu an salya sümük yataktayım. Zaten yeni yılların hiç bir kazancı olmadı benim için. Ömrümüz geçiyor ve biz bunun kutlamasını mı yapacaz ?

0|0
    0|0
  • Yeter bu kadar, 2015 gelsin

0|0
    0|0
  • Hiç bir farkı yoktu. Saati bile farketmedim...

0|0
    0|0
  • Dünün eğlencesi gırgırı şamatası, bugün yorgunluk,baş ağrısı ve uykusuzluk olarak döndü :d

0|0
    0|0
  • Değişen sadece kahrolası sayılar ne bekliyordunuz Bal arısının götünden pırlanta mı çıkacaktı..

0|0
    0|0
  • Gene Sevgilisiz Geçti :) Yani Çocuğu Tokatlamaya devam :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tatil diye uyudum uyudum kalktım kahvaltı yaptım. kuaföre gideyim dedim bir bakım yaptırayım bir imaj değiştireyim.

maalesef kuaförler kapalıydı :( kozmetik mağazalarından birine girdim pudra ve gargara alıp çıktım. evdeyim dizime battaniye örttüm, çerez yiyip internette takılıyom. buna da şükür :)

sezon sonu indirimleri başlasa da bari keyiflensek :) bence yılbaşının en heyecan verici olayı sezon sonu indirimleri :))

0|0
    0|0
  • 2013 gibiydi bir günde ne değişebilir yani.. :D

0|0
    0|0
  • Bişey deyişmedi uyudum bol bol

0|0
    0|0
Yükleniyor...