Bırakıp gitmelerin bu kadar acıtması...

Eskiden acıtırdı. bırakıp gitmelerin bu kadar acıtmayacagını düşünmedim hiç. artık öyle taşlaştı ki bedenim kalbim duygularım gözyaşlarım.. Hissizleştim sanki. Tekrar bir ayrılık yine bir acı yine bir nefret yine bir caresizlik. Yorgunluk korku sessizlik karanlık. Çıkmazlardayım. Ve hepsine inat yapar gibi bütün benliği kasıp kavuran aşk var. Şu an " bitti" kelimesinin eskisi kadar acıtmayacagını bliyorum. öyle bir boşluk var içimde bir yerlerde. Sadece bekliyorum. Nasıl bir sevda düştü yüreğime. sonu yok. siyah beyaz tablo gibi hayatım. Sevdiğim bütün renkler onunla beraber gidecek sanki. çıkmazlar cok yorucu cok acı veriyo. içim o kadar güzel duygularla doluyken şimdi eski benden eser kalmamış. ne yaptıgını bilmeden cezasını çekersin ya öyle işte. artık ne sevebiliyorsun ne nefret edebiliyorsun. Kalpte kalan izler geçer mi?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• okuduğumu ilk seferde anlamadığımı anladım :)

sevgilinden mi ayrıldın? daha önce de mi çok terkedildin ki artık alışmış gibisin? aşık da değilsin herhalde yai sıkıcı bir ilişkib mi var ya da sadece alışkanlık mı bırakırsa umrunda olmayan ama boşluğa düşeceğin?

çok güzel sorular sordum nan D: cevap versene hepsinee :))

0|0
    0|0
    • sevgilimden ayrılmadım. 1 kere terkedildm daha önce ve defalarca olsa o kdr koymazdı. aşığım. ilişkimde sıkıcı değil. bırakırsa umrumda olur üzülürm. boşluğa ruhum düşer ama

• terkeden kişi mi aklında yani? ve daha basit bir şekilde anlatsana sorunu :D gerizekalıya anlatır gibi mesela(burda est. demen gerekicek :P) başım çok kötü de çünkü anlamaya zorlamak istemiyorum :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Duygular bastırılır ya da önceliklerimizden çıkar.. Hepsi bu hiç bir. Şey zihnmizin elinden kaçamaz.. Tek tek işlenir.

0|0
    0|0
  • Yolun sonu bayağı yaklaşmış.Karar verme gerçeği görme zamanı gelmiş.Biri gelirrr biri gidder bu dünyada fakat insan hep yanlızdır.Duygular körlendimi sakatlanmış at gibidir.4 nala zor koşar...

0|0
    0|0
  • Göründüğü kadarıyla "bitmesi" için çok farklı sebepler lazım. Neden oluyor bunlar anlatır mısın?

0|0
    0|0
  • Gecmez arkadas gecmez hayat acimazsiz insanlar da hayattan geri kalir yani yok

0|0
    0|0
  • okurken uykum geldi ya la :) neyse tamam konuya dönelim kalpte kalan izler geçmez

0|0
    0|0
  • Hayır olmamalı

0|0
    0|0
  • sevgilinizle çok yakışıyosunuz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ahh canım ya

geçen senin başka bir konunda konuşmuştuk ve ben aşka ümidimin olmadığını tekrar yeni birininde beni üzeceğini söylediğimde bana ümit etmemi söylemiştin :(

sanırım acı hep aynı acı bu aşkda mutluluk yok sanırım:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...