Bu adamın söyledikleri doğru mu?

link

Antreman öncesi yemek yemeyin diyor gerizekalı...

Benim bildiğim ve gerçekte olan antremandan önce özellikle ağırlık antrmanıysa en az 2 saat önce yemek yemek.Eğer kardioyla en az 3 saat önce yemek yemek gerekir.Spor öncesi enerji almak lazım diyor.Ve yemek yemeyin diyor.Acayip bişey...Spordan önce 30 dk önce kuruyemiş,meyve vb...Şeyler yiyin diyor.Sanki kuruyemiş ve meyvenin hazmı 30 dk...Gerizekalı.Diyor yiyeceklerin hazım olmasını bekleyin ve spordan 30 dk önce kuruyemiş veya meyve yiyin diyor.O dediklerinin hazmıda en az 1:30-2 saat

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Ağır ve yağlı şeyler yanlış bizzat uyguladım yani az daha kalp krizinden gitcektim herhalde. İyi olmaz ama açta girilmez sen ayarlıyacaksın bunu

0|0
    0|0
  • Çok yanlış konuşmamış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bence pek aykırı bir şey demedi. Yemeği saatlar öncesinden hallediyorsun. Antrenman öncesi de enerji alabilrsin diyor. Halterciler, tenisçiler falan muz yiyordu molalarda, demek ki bir ihtiyaç oluyor.

0|0
    0|0
  • ya ben de ikisi de olur diye biliyorum. senin dedğinde onun dediği de . hatta hocalar vaktiniz varsa 2 saat önce yemek yiyin vaktiniz yoksa 30 dk önce muz felan yiyin diyorlar. ikinizde doğrusunuz yani

0|0
    0|0
  • kardeşim bilmeden konusuyorsun orda hazmı onemlı degıl kalıtelı besınlerle cabuk kana karısıp enerjı vermesı..

0|0
    0|0
Yükleniyor...