Silikon vadisine müsavi bilgili arkadaşlar!!

Xperia Z kullanıyorum. Zor şarj oluyor. Bugün %20 ile.şarja taktım 2,5 saat sonra 98 olmuştu.. 100 e çıkması imkansız neredeyse!

Bu arızanın sebebi nedir abiler? :(

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bende aynı makineyi kullanıyorum. O sadece sende olan bir şey değil telefonun genel olarak özelliği bence öyle.

ilk başlarda çok hızlı şarj oluyor gibi görünüyor ama %100'ü görmek bazen çok vakit alıyor. Bunun nedeni olarak benim saptadığım şeyler;

Wifi ve bir kaç programı açık bırakıp şarja taktığım oluyor. Bir de telefonun şarjda ise çağrı veya sms geldiğinde ufak ışık yanıp sönüyor ya o da bunu etkiliyor.

Bunların önüne geçmek için batteriy doctor diye bir program indirdim. Telefonla işim biterken onu da çalıştırıp kapattırıyorum açık kalan programları öyle iyi oluyor. Sana tavsiyem o programı indirip yukarıda yazdıklarıma dikkat edersen %100 şarjı sende görebilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Başka şarj aleti denedin mi.Fabrika ayarlarına geri yüklemeyi dene olmazsa servis

0|0
    0|0
  • Arıza değildir bence o. Benim bildiğim telefonların 0'dan 100'e şarj süresi 2 saat 45 dakikadır. Telefondan telefona değişir tabiî bu.

0|0
    0|0
  • o telefonu oraya koyup foto çekilince havalı mı oluyor ? kızlar uhh fotoy bak buna vermeliyim diyor mu ? eğer öyle bir şey varsa bende yapıcam o yüzden soruyorum

0|0
    0|0
  • aga o da bişey mi ben s3 kullanıyoruym şarj olma rekorum yaklaşık 24 saat yaw bir telefon 24 saatte şarj olmazmı ya arada böyle mallığı tutuyor ama bazen normal şarj oluyor bide işin ilginci tüm s3 lerde yaşanıyor bu sıkıntı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...