Böyle bir kız için ne düşünürsünüz

fazla konusmayan ve fazla gülmeyen,sert duruslu,soğuk ama süslü ve bakımlı bir kız için ne düşünürsünüz?

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• kendini beğenmiş ego tatmini havalı diye düşünürüm

0|0
    0|0
    • işte bunu anlamıyorum . böyle bir insan için herkes farklı yorumlar yapabiliyor. kimi çekingen derken kimi havalı falan dıyebılıyor. bir üstteki yorumda oldugu gibi. ee hangısıne ınanacagız

• hayır tabiki dışarıdan nasıl göründüğümü anlamak için :)

• o zaman ben o saydıklarım gibi düşünürüm

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Elektrik şart benim için.

0|0
    0|0
  • yerim onu dudaklarımla tabi

0|0
    0|0
  • valla kötü beya

0|0
    0|0
    • neden kötü?

• konuşmuyor gülmüyor bakışı olumsuz yanında durmak istemzki kimse deişmesi lazım sadce güzeelik önemli değil :)

• amma düzgün kız haaaa derim

0|0
    0|0
  • Utangaç diye düşünürüm.

0|0
    0|0
    • işte bunu anlamıyorum . böyle bir insan için herkes farklı yorumlar yapabiliyor. kimi çekingen derken kimi havalı falan dıyebılıyor. bir alttaki yorumda oldugu gibi. ee hangısıne ınanacagız

• Konuşmayan bir insan havalı değildir, mümkün olamaz..Kendini beğenmiş insanlar çok konuşur, istisnasız.

• Büst gibi bişeysin ozaman ablam

0|0
    0|0
  • beğendiysem kovalarım ben :)

0|0
    0|0
  • g*tü kalkık

0|0
    0|0
  • hıcbıseyyyy

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Boş biri. Ben de böyleyim ama süslü değilim kendim içinde aynısını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Soğuk insanlar itici gelir her zaman

0|0
    0|0
  • ben böyleyim

0|0
    0|0
    • neden böyleyiz peki? çekingenliğimizden mi yoksa yapımız mı boyle ya da ne bılıyım neden yani

• Yapımdan dolayı. Annem beni kontes gibi yetiştirdi. Diğer çocuklarla oynattırmazdı mesela. Her an gezmeye gidicekmiş gibi en güzel kıyafetlerimi giydirirdi falan. İnsanlarla fazla iletişime sokmazdı. Uzak tutardı. İlk ve tek çocuğum. Soğuğum, süslü bakımlıyım, bazen gıcığım:D kısacası yetişme tarzı ve yapı

Yükleniyor...