Galatasaray Fenerbahçe ile puan farkını kapatabilecek mi?

arkadaşlar galatsaray bu 8 puan farkı ballı fenere karşı kapatabilcek mi?

Güncellemeler:
FENERBAHÇE HAYATINDA TARAFTARINA REAL MADRİD GİBİ BİR TAKIMLA MAÇ İ,ZLEME KEYFİNİ KAÇ KERE YAŞATMIŞ
galatasaray----chealse

trabzonspor----juventus

fenerbahçe----fethiyespor:D:D
farkı

kapatmasa bile şampiyonluk sevincinizi aziz başkanınız ceza evinde çay yudumlayarak kutlar :D

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• link acıklayıcı olmustur umarım :)

0|1
    1|0
  • 8 puan fark diyorsun sonra güya aşağılıyorsun feneri.Puan tablosuna bak yeter.

0|1
    1|0
  • Biz bitti demeden bitmez;)

0|1
    1|1
  • 5* verir giderim :)

0|0
    0|0
  • stattaydım.. kadıköyde.. keyifle izledim o "6" golü... kalkmış zırvalıyorsun bana.. :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeyi biraz incelemeni öneririm takım kondisyon olarak çok formda çok havada futbol seyir zevki tavan yaptırıyor Fenerbahçe tüm dallarında şampiyonluğa koşuyor :))

0|0
    0|0
  • Olsun onlar bizi 6-0 yendi.

0|0
    0|0
  • fark kapanır kapanmasına da sorduğun soruya saçma sapan soruyla alakası olmayan şeyler eklemeni anlayamadım

0|0
    0|0
  • Erkekler bu puan farkinin kapanmasi çok zor olarak görüyor kızlarda kapanır diye hayal kuruyor kızların futbola bakışı hepmi hayal ürünü olur :))

0|1
    0|1
    • şahsen ben kızlar futboldan anlamaz sözüne tepki olarak doğmuşumm Fanatik bir galatasaraylı yım. ama sadece gs maçalrıyla değil tamamen futbolla ilgileniyorum elimden geldiğince maçları kaçırmam .bir erkeklede FUTBOLU tartışacak bilgi kapasitesine sahibim . Galatasaray için hiç birşet bitmiş değildir.daha ne zorlu maçlar çıkacak hem şu an lider olan feneri hemde galatasarayı çok zorlu maçlar bekliyor.FENERBAHÇENİN HAYALLERİNİN BİTTİĞİ YERDE GALATASARAYIN GERÇEKLERİ BAŞLAR.

• BENCEDE uzak dursun istesenizde yaklaşamazsınız

• Tamam bak anlaştık siz hep real ile oynayın bizde sizi izleyelim :D

Sataşmalar bir yana chelseayi eler bir üst tura çıkarsınız insallah avrupa arenası her zaman farklıdır

• tabiki kapatamaz bız ıcetepe sıtadında sampıyon olacagız :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray için imkansız yoktur,zor vardır e biz çok zorluklar çekerek büyük şampiyonluklar yaşadık inşş 4. yıldızı alacaz...

0|0
    0|0
  • ben buradan sana yorum yapıp senin ne olduğunu yazdım ve kaldırıldı ya sen hala o söylediğimsin:)))

0|0
    0|0
  • haklısın takımım bana hiç 6 gol yeme ezikliğini tattırmadı .

0|0
    0|0
  • iyi olan kazansın :)

0|0
    0|0
  • sekiz puanlık fark kapanır da sorunu karşı tarafa tariz ederek sormanı anlayamadım.

0|0
    0|1
  • hKEMLER DEGİSRSE KAPATIR

0|0
    0|2
  • kuyruk acısı çokmu canını acıtıyor oturamıyormusun? manchester united ın 40 YILLIK yenilmezlik serisini kim bitirmiş aç oku

0|0
    1|0
  • rüyanızda kapanır

0|0
    1|0
    • futbolda bir rüya varsa oda fenerbahçenin avrupa kupasını almasıdır. Galatasaray isterse o kupayı fenerden alır

• bende teşkkr ederim:d

• oha 17 gun once sorulmus soruya guncelleme yapıyorsun :D :D :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Kapatacak inşallah

1|0
    0|2
  • İnşallah kapatıcak

1|0
    0|2
  • 66 sezondur Real Madrid ile maç yapacak seviyeye gelememiş heriflere karşın bu farkı kapatmamız farz zaten

0|0
    0|0
  • siz önce bizi yenin sonra kapanır deyin :)))))

0|0
    0|0
  • kapanır bu fark

0|0
    0|0
Yükleniyor...