Lütfen benim gibi olanlr yazsın soğudu benden

Simdi siz soğudunuz erkekler özellikle siz.ayrılamadınız kendinizden soğutmaya calıştınız sonrada ayrıldınız kötü bir kavga ederek. bir kaç ay s nra özlermisiniz aklınıza gelir mi sık sık .

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Oldum olası ikinci şanslara inanmam.

Böyle davranan bir erkeğe güvenmemelisiniz. Ne istediğini bilmeyen, size beklediğiniz değeri göstermeyen bir kişiye nasıl kendinizi açacaksınız ki ?

Yollarınızı ayırmanız daha hayırlı gibi görünüyor.

Ryan Fletcher's service has been recognized.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 2 yıl önce ayrıldığım kız hiç aklıma gelmedi, gelmez gibi de duruyor. Erkeklerin çoğunda da bu durum böyledir. 2 yıl hiç görmedim ama geçen hafta 3 kere gördüm gene bir kıpırdanma olmadı. Eskiye dair anılar, gezilen yerler, yaşananlar, pişmanlık vb. hiçbir duygu oluşmadı

0|0
    0|0
  • bacım o cevabı bekleme, unut o herifi

0|0
    0|0
  • Ben birinin eski sevgilisiyle yeniden aşka yaşayacağına inanmıyorum sadece o gün için mesaj atılır seks partneri ıolarak kullanır birbirini çift

0|0
    0|0
  • kendinden soğutmaya calışmak nedir yaa çocukça gereksiz hareketler bunlar.. insan paylastıgı insanlar acıkca konusabilmeli.insanları kandırmanın bir manası yok

0|0
    0|0
  • Hayir ozlesem bir ay bekleyemem 2 3 gune barismaya calisirim bir ay olmussa unutmusumdur

0|0
    0|0
  • hiç aklımdan çıkmaz ki, ne kadar aramız kötü olursa olsun, seviyorsam şayet asla unutamam

0|0
    0|0
  • Soğuduysa ayrıl gitsin bacım boşver. çıkar karşına yeni birisi...

0|0
    0|0
  • soğuduysam gelmez aklıma...

0|0
    0|0
  • hiç ayrılmadım bilmiyorum ama tahmin edecek olursam sanırım özlemem

0|0
    0|0
  • soğuduysa bir daha özlem duymaz

0|0
    0|0
  • tahmin edemiyeceğin kadar en sonunda kendini tutamaz mesaj yazarsın veg*tüstü kalrsn sonuç olarakta

0|0
    0|0
    • 4 aydıfr mesaj tmadım ve aslada düşünmüyorjv atmayı

• kızlar dha çok gurura önem verir ve kaybeder..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...