Yeni yılın ilk gününe sapancı teyze damgasını mı vurdu?

Yeni yıl bazılarımız için kötü başlarken bazılarımız için 3 aydan sonra bir özgürlük çığlığı olabiliyor.Ya sizler ne diyorsunuz?

link

Bu teyzeyi 3 ay neden iceri aldıklarını ayrıntılı olarak yukardaki linkte okudunuz. Eline kalaşnikof alıp çıksaydı belki saygı görecekti fakat sapan alınca cana kast oluyormuş. Bu hanımın 3 ay içerde tutulmasına yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• sapanda harbiden sapanmış o serum lastiğini nerden buldun be kadın :D bu arada provokatif sorun için hem şikayet ediyor hem tek yıldız verip gidiyorum.

0|1
    1|1
    • Provakatif bir soru değil benim ki, sadece insanların neler düşündüğünü bilmek istedim o kadar.Provakatif olduğunu düşünüyorduysanız cevap vermeseydiniz.Güle güle

Erkekler Ne Diyor 2

• Elma değil Ayva

Ayva değil kız bu Armut Armut

Merhaba fıstık

Benim bilgim pek yok.

DHKP / C Terör Örgütü Üyesiymiş atmışlar içeri

Eline kalaşnikof alana sadece katiller saygı gösterir.

0|0
    0|0
    • Kaç yaşında kadın ne üyesiymiş Allanı'sen gerçi yaşla bir alakası yok ama elinde yani elinde silahla gezenlere birşey diyen yok ooo hoşgeldiniz oluyor.Kadın sapan atmış, belkide çocukluğunu o anda yeniden hissetmiş olmaz mı?

• Kim kime ne atıyor burada? :)

• Tamam orası öyle ama kafama taş attı diye kadını 3 ay içeri alacaklarını bilsem şikayetçi olmazdım. Bakalım onun attığı taş birilerine gelmiş midir? Neyse yine de bir taş için 3 ay fazla geliyor bana...

• 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hükümetin yalakaları gibi palayla çıkıp saldırmalıydı .

0|0
    0|0
Yükleniyor...