Bir kız bir erkeğe iltifat ediyorsa hoşlanıyor olabilir mi?

Saçımı değiştirdim okulaa gittim.Sende bugün bir değişiklik var dedi.Bende iyimi diye sordum.İyi canım dedi.Ertesi gün okul tişörtünün üstüne triko giydim.Yine iltifat etti çok yakışmış dedi.Sonra onun kız arkadaşıyla konuşuyorum.Bugun çok tatlı görünüyorsun dedi.Dost amaçlımı fazla konuştuğumuz yok arada sırada.Geçen yıl kız arkadaşlarının yanında ben utkuyu çok seviyorum diye 4-5 defa dediğini hatırlıyorum.Please,Help me

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• tabikide hoslaniyor yani belli degilmi :) yanliz sorun ne onu anlamadim?

0|1
    0|0
    • Bende ondan hoşlanıyorum ama kız güzel bende orta yollu tipim var ama kişiliğim mükemmel.Geçen yıldan beri emin olamıyorum.İlgiside düştü gibi sağım solum yanımdaki erkekle bile konuşuyor beni görmezden geliyor.Sorun bu

• Sağol yardımcı oldun

• Rica kardes

Kızlar Ne Diyor 2

• Büyük ihtimal yeşil yanıyor sana

0|1
    0|0
  • Kız sana yazıyor 1 yıldır -.-

0|1
    0|0
    • Ama hiç öyle aşık gibi değil.Bütün erkeklerle konuşuyor benimle nadir konuşuyor.Yanımdaki çocukla konuşuyor yüzüme bile bakmadan gidiyor.Geçen sene yanyanaydık sırada.Aşırı derecede konuşuyorduk.Bu sene çok nadir oldu.

• Hmm.Biz erkekler ne kadar odunmuşuz ya.En son zaten sene sonunda çantamı açtım 3 sayfa yazı.Okudum ondan sonra kavradım ama bu sefer o mu yazdı emin değilim yazılar farklı.

• git bir açıl bakalım,artık adım atması gereken sensin

Erkekler Ne Diyor 1

• İltifat edip kendini sana daha çok sevdirmeye çalışıyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...