Gözlerinde yaşlar kalbinde aşklar arkana bakmadan gittiğin oldu mu?

ayrılığın hançeri yüreğinin tam orta yerine saplanır kanar durur gönül yarası zaman durur dünyan yıkılır unut demek çok kolay yüreğin yağmurlu gözlerin yaşlı isyanlar kaplar bütün benliğini sitem dolu bakışların gölgesinde yüreğinde buruk bir acı engel olamazsın dur diyemezsin kal diyemezsin dokunmak istersen sarıp sarmalamak istersin ama yüreğin kelepçeli ellerin kelepçeli yüreğin zindanların esareti altında bir adım ötede olduğunu bilirsin dokunsan kırılıcak dokunsan gözyaşları sel olucak ellerin sonsuzlukta kaybolur sevdalı başın dumanlı sevdalı başın sisli,puslu düşünceler bulanık aşk meçhul sevda bir meçhul zaman durur kanın donar öyle kalırsın yüreğinde fırtınalar kopar gözlerinde öfkeli sitem dolu bakışlar yüreğin suskun dilin suskun...

• Gözlerimde yaşlar yüreğimde aşklar arkama bakmadan gittim....
    25% (1)0% (0)25% (1)Oy Ver
  • Zaman durdu kanım dondu....
    25% (1)0% (0)25% (1)Oy Ver
  • Yüreğimin tam orta yerine ayrılığın hançeri saplandı...
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yüreğim yağmurlu gözlerim yaşlı....
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yüreğim suskun dilim suskun....
    50% (2)0% (0)50% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Yani kısacası "Evet gözlerimde yaş, kalbimde aşkla gittim, ama o geri zekalı hatasını anlamadı, ve hiçbirşeyi düzeltmedi, kendisini haklı buldu ayrılık sebebini de bana yıktı, kalbinden soğutup, sağa sola da "Ondan soğudum" deyip tüm bağları kopardı. .." Ne yazık ki bu zamanın aşkları edebiyat yaparak zahmete girmeyecek kadar sığ ve saçma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yakışmadı ama.

rus yok soruda. :p

1|0
    0|0
  • evet öyle anım oldu

0|0
    0|0
  • Gitmeleri severim *-*

İyi seneler Armi <3

0|0
    0|0
  • kalbim acımadan gittiğim olmadı

0|0
    0|0
  • biz senin rus sorusu sorma ihtimalini sevdik.2014 yılı abimize yeni bir sayfa açtırmış anlaşılan

0|0
    0|0
  • suan tam öyle bir durumun icindeyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gözlerimde yaşlarla arkama bakmadan Rus'a gittim panpa asdfhj

1|0
    0|0
  • Gözlerimde yaşlar yüreğimde aşklar arkama bakmadan gittim...

0|0
    0|0
  • Gözlerimde yaşlar yüreğimde aşklar arkama bakmadan gittim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...