• Sor
  • Bence

Bukre kitabını okuyan var mı içinizde?

Bukre romanının içerisinde geçen olay nedir? aslında ormanın yapı unsurları lazm da bilgi verirsenz sevınırmm

En İyi Görüş

• yeni okumaya başladım ama şöyle özetletim. Bukre isminde kız var. Kızın sevgilisi ve bukrenin çok çok çok yakın arkadaşı selim var (şimdi unuttum adını bir an). Bukre sevgilisinden ayrılmaası başlıyor hikaye Selim ve Bukre nin evlenmesi ile bitiyor :)) Kardeşim bu kadar anlattı heyecanı kaçmasın diye. Sende oku öğrenme okudukça okuyasın geliyor

• Usta kardeşin bütün hikayeyi anlatmış zaten :)

• Öncekileri Göster
    • Bende kitabı ilk aldığımda arkadaşıma sormuştum ne oluyor diye ama söylememişti aslında kitap kendini ele veriyor yani ikisinin sevgili olcağı çok barizdi :D :D güzel bir hikaye ve güzel bir sonla bitti ama iyiydi :D diğer bölümleride süper aslında :D

• Evet 30-40 sayfadan sonra insan anlıyor ne olcağını :) İyi okumalar arkadaşım :D

Erkekler Ne Diyor 3

• okuduk okuyoz ailecek

• Okudum ve kesinlikle tavsiye ederim harika bir kitap..

• Ya aslında öyle :D dayanamadım sordum. Aslında söylemezdi ama niye söyledi bende anlamadım. Heyecanı kaçar diye anlatmazdı aslında ama neden söyledi bende anlamadım ::D

• Aynen bende dün başlayabildim anca. İlk 30-40 sayfada belli ediyor kitap kendini :D

• Eyvallah :))

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...