Peki sizin Ayağınız Kokuyor mu ?

Hacılar ne gariptir ayaklarım kokmaz o çorabı 3/4 gün bile giysem dolaptan aldığım aynı kokuya sahip kalır :) geçen yeğene zorla koklattım oha* kokmuyo bu dedi :) askerde acemiyken 20gün aynı çorabı giydiğim oldu yine kokmadı bende bir problem var sanırım :) sizin ayaklarınız kokuyor mu ? (gizli sende gel hadi kıyamam sana) herkeşlere +1 öpüldünüz

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Hayır ama hergün değiştiririm

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ayakların terlemiyordur :D yalnız askerde nasıl 20 gün üst üste giydin onu anlamadım :) benimde ne ayakkabım ne çorabım tabi yağmurda hariç

0|1
    0|0
    • terlemez olur mu terliyor tabi ki ama kokmuyor işte askerde tembellikten ya :D akiam çıkarıyordum ranzanın demirine asıyordum sabah kalıp gibi oluyordu biraz çitileyince normale dönüyordu :)

• ayaklarım kokmaz .ama yinede hergun corabımı cıkartırım

0|1
    0|0
  • lavanta kokuyor

0|2
    0|0
  • Iyk, öyle şeylere hiç tahammülüm yok.

Temizlikten nasibini almamış insanlardan nefret ederim.

Kişisel temizliğime önem veririm, böyle şeylerle hiç karşılaşmadım.

Bi' öğürtü geldi şimdi, iğrenç.

0|1
    1|1
    • sonuçta bu da bir rahatsızlık, kişsel temizlik dedin öğürtü dedin pazar akşam arkadaştan dönüyordum fatihte fındıkzade de oturuyor önce tramvay arkasından metrobüse bindim kusmamak için atkımı gaz maskesi moduna soktum :D

• Çok pisim ben.

0|1
    0|0
  • kokmazda genede hergün değişirim o corabı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• :) ayaklarımın bakımını yaparım mesela eve gidimde yıkarım ama ayaklarımı değilde çoraplarımı kokarım :)

0|1
    0|0
  • sağlıklı ayağın berlili zamanlarda kokması lazım.ayak kokusu ayağın terlemesinden dolayı oluşurki terlemede doğal ve sağlıklı bir durumdur eğr terlemiyorsa bu gün olmasa bilr yarın mutlaka bir arıza çıkartablir.

0|1
    0|0
  • Hahaha ulan bu nasıl bir konu :D

0|2
    0|0
    • öyle acayip bir konu işte :D ben de gülüyorum.

• Buraya koy bakalım bu işten anlayanlar koklasın bir kararı onlar verir :D

• olduk olmadık yerde koymam hacı lütfen :D

• Benimde kolay kolay kokmaz.

0|1
    0|0
  • Kokmaz ama bak şöyle bişi var ayagının içine su kaçar o zaman o ayakkabının içi koku yapar o zaman bir tek sıkıntı olur bende toz dökerim kokusu gider yani çok büyük bir sıkıntı olmazsa hayır derim aynı senin gibi.

0|1
    0|0
  • Koklamaya korkuyorum bilemiyorum şimdi

0|1
    0|0
Yükleniyor...