Siz de benim gibi dualarınızın kabul olmadığını mı düşünüyorsunuz

siz de benim gibi dualarınızın kabul olmadığını mı düşünüyorsunuz?

çok dua ediyorum ama bir türlü kabul olmuyor... siz de böyle mi düşünüyorsunuz. ne yapmalıyım dualarımın kabul olması için

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• şu ana kadar ettiğim 3-4 dua kabul oldu. ancak olmasını en çok istediğim şey maalesef, gerçekleşmedi. buna bile şükredip, zamanı var diyorum. senin dualarının kabul olmama nedenleri, haklarında hayırlı olmaması, veya istediğin şeyleri hak etmediğindendir.. iğnelemek için söylemiyorum haşa, hiç birimiz mükemmel değiliz.. ancak Allah sadece dua ettiğimiz zaman bizlere istediğimizi veren bir güç değildir. ki şu anda bunu buraya yazabiliyorsan, yeterince iyi konumdasın demektir ve zaten sana pek çok şey vermiştir..şükür et ve dualarının makbul olmasını istiyorsan ibadetlerini aksatma..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sağlamasını yapabilirsin ya da rüşvet falan teklif et..yada ne için dua ettiysen onun için daha fazla uğraş.. bu son söylediğimi yapanların duası kabul oluyor.. allahtan evmi istedin ev almak için daha çok çalış.. istediğin bölümemei yazılmak için dua ettin..daha fazla ders çalış.. bu şekilde dualar kabulo olur..kuru kuruya isteyene bişey koklatmazz..

0|0
    0|0
    • benim istediğim konuyla ilgili yapabileceğim bir şey kalmadı. fazlasıyla yaptım yapacağımı

• bu tip durumlardada hakkından hayırlısı ne ise o olmuş denir..

• bazen sürekli benimle uğraşıldığını hissediyorum ilahi bir güç tarafından dualarım kabul olmuyor ama yanlız olmadığımı hissediyorum.dışa vurup çok istediğim birşey olmuyor ama kallbimden içimden geçen çoğu zaman oluyor. her duan kabul olsa bu dünya çok saçma olmazmıydı sence hem duaalar çakışırdı senin istediğin bir başkasının istemediği olabilir. hernekadar merkez sen gibi hissetsende çoğu zaman herkesin bir merkezi var.

0|0
    0|0
  • Allah (cc) bütün duaları kabul eder... Bundan şüphesi olanın ben imanından şüphe ederim...

2|0
    0|0
  • Sen içini ferah tut mutlak kabul olur

0|0
    0|0
  • olur olur sabretmek lazım :))

0|0
    0|0
  • ... please try again later

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bazen hemn kabul olmaz ıctenlık lazım ve en onemlısı sabır yoksa her dua ıns kabul oluyor benm dualrım da cok sukur makbul olur cunku ne derım dualrım da hakkımda en hayırlısı nasılsa oyle olsun

0|0
    0|0
    • ben de öyle diyorum..

dayanma gücü istiyorum ama dayanma gücü bulamıyorum hiç

• Sen dayana bılırsın aslında o seytan ve nefsının vesveselerıdr olumsuz dusunmıceksın

• canım kardeşim sakın öyle düşüme. sen her zaman duanı et. dua kapısıdır bu ne zaman açılır bılınmez

0|0
    0|0
  • evet benimde olmuyo. artık dua etmicem.

0|0
    0|0
  • elbet birgün olcaktır beklemede kal .

0|0
    0|0
  • Hayir sen gibi dusunmuyorum..

0|0
    0|0
  • Bilki kabul olmuyorsa kalpten dilemiyorsun..Ayrıca kabul olup olmadığını sen bilemezsin..Kabul olması içinde yapacağın birşey yok.Dua ederken hakkımda hayırlısı böyleyse olsun rabbim denmeli bunu çok istiyorum lütfenlerle falan zaten olmaz anladın :)

0|0
    0|0
  • eger sevdıgın kısı ıcın edıyorsaann ve kabul olmuyorsa ALLAHın bır bıldıgı vardır demekkı hayırlı değil senın ıcın ben çok dua ettım senelerce ama kabul olmadıı baska bırı çıktı karsımaa vee o karsıma çıkan kısı ıcın ben dua etmıstım allahım karsıma hayırlı bırını çıkar dıyee hayırlısını çıkarttı eger sevdıgın ıcınse duan hayırlı değildir ve ALLAH sana daha ıyısını verecektır veya zamanı vardır .

0|0
    0|0
Yükleniyor...