Mario Balotelli Galatasaray'a mı geliyor?

Geçen sezon Sneijder ve Drogba transferleri ile dünyayı sallayan Galatasaray bu senede Balotelli´yi almak istiyor Ünal Aysal´ın Manciniye ilk çileği Balotelli olacakmış kimse imkansız demesin geçen senede Sneijdere imkansız deniliyordu ama bugün Galatasarayda oynuyor

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Balotellide sneijder ve Drogbalı kadroya gelirse dükkanı kapatıp gidelim ya da Galatasaray gidip İspanya veya İngiltere liginde oynasın ama Ünal Aysal kimi isterse getirir feNerasyonda bunu bildiği için yabancı kuralı diye bir saçmalığı uyduruyor

1|1
    0|2
    • Ama ben Balotellinin pek başarılı olacağını düşünmem çok sorunlu bir oyuncu

• Sneijder var Drogba var Burak var Balotelliye yer kalmaz

• bi şekilde bulunur kanat oynayabilinde bir oyuncu balotelli merak etme biz sanki geldide nerde oynıcak diye tartışıyoruz :D gelirse bir şekilde ayarlanır

Erkekler Ne Diyor 18

• Balotelli milandan ayrılırsa türkiyeye gelebilir nedenmi balotelliyi hiç bir ispanyol kulübü almaz ingiltere dersekte daha öncede denedi ama ingiliz futboluna ayak uyduramadı almanya diyecek olursak almanlarda balotelliye verilecek paraya yazık diye düşünürler çünkü onların boşa harcayacak paraları yok ve fransa fransadan sadece paris balotteliyi kadrosuna alır ama onlarında buna ihtiyacı olmadığı için geriye türkiye kalıyor türkiyedende sadece galatasaray balotteliye para verir yani mümkün olmayacak birşey değil

0|1
    1|0
  • Acikcasi takima defans oyuncusu lazim hucum hatti zaten iyi:) bunlar kulaktan dolma transfer bilgileri:)

0|0
    0|0
  • o galatasaraydan sonraki ayraç hiç olmamış ya :d

0|1
    0|0
  • evet yanında gelirken kaka ve robinhoyuda getircekmiş :DD

0|2
    0|0
  • Balotelli çok iyi bir santrafor umarım bize gelir senede en az 25 gol atar

0|0
    0|1
    • ben balotelli size göre bir oyuncu dedim çirkef demedim ki:))) sen çirkef olduğunu bildiğin için ne demek istediğimi anlamışsın

• barotelli futbolculugundan öte hırslı bir futbolcu ama dengesiz hakereketlerine türkiye hazır degil daha : ) bence takımda tartısma yaratabilir huzur kacırabılır . bu takım daha fatih terim psikolojisini daha yeni atlattı ve tam takım oldu bence barotelli bozar.

0|0
    0|0
  • :D yeni yılın ilk şakası heralde...

0|1
    0|0
  • Balotelli tamda galatasaraya yakışır bir oyuncu inşallah alırsınız:)))

0|0
    1|1
    • Evet delikanlı adam sizinkiler gibi top degil o takımdan bir Sow var Bir Gökhan başkada adam yok...

• Galatasaraya yakışan derken?Meileresin Volkanın Emrenin Fenerbahçeye yakıştığı gibimi?Sizin bütün forvetlerinizi topla Balotellinin yarısı etmez

• Çirkef değil sadece biraz hırçın ama yinede gelirse Türkiyenin en iyi forveti olur

• İstemiyorum ingilterede baş edilemeyen adam türkiyede hiç başa cıkılmaz karıstırır ortalıgı

0|0
    0|0
  • Neden olmasın ki.

0|0
    0|0
  • Bu futbol takımları bu kadar aptalca yönetilmelerine sinir oluyorum .

0|1
    0|0
  • he*. ronaldoyla messıyı de getırıomus.

0|1
    0|0
  • hayırlısı be gülüm :) her türlü fikir yürütülebilir. Söz konusu galatasaray. Süprizlere alıştırdı bizi :)

0|0
    0|1
  • Gelirse eğer aradaki psikolojik üstünlük +50cm'e çıkar benden söylemesi:)

0|0
    1|1
  • heyecanlandim hadi hayirlisi

0|0
    0|0
  • sezon ortasında gelme ihtimali %0 diyebilirim.

0|1
    0|0
  • zor o ya sanmıyorum İtalya'nın en iyi futbolcusu formunun zirvelerinde ama gelirse sevinirm

0|0
    0|0
  • Haberi bende duydum az önce şaşırdım çünkü yabanı sınırlaması diye bir lanet şey çıkardılar başımıza bence bu çok saçma türk futbolu için çünkü bakın Galatasaray mesela şimdi avrupa da böyle futbolculara ihtiyaç var ve şuan bu lanet sistem anadolu klüplerine yaradı mesela şuan tarık çok kıymete bindi türk oyuncu dediler sistemi soktular ama bu sistem yüznden büyük klüpler çok büyük paralar harcamak zornda tarığa mesela bu sistem olmasaydı bu kadar olay çıkmadan imza attırılırdı Balotelli doğru haber var öyle bişey ama bu sınırlama işi nasıl çözülcek oda var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hee tabi :)

0|2
    1|0
  • Balotelli çok iyi oyuncu biraz zor olsa da şu an görüşmelerin başlayıp başlamadığını bilmiyorum umarım kabul eder

0|0
    0|0
  • galatasaray gündeminde yok yerli transfer gerek bize

0|2
    0|1
  • Yerli stoper alalım mümkünse

0|0
    0|0
Yükleniyor...