Bisiklet ile nasıl zayıflayabilirim?

merhaba arkadaşlar. kondisyon bisikleti kaç günde bir ve kaç dk kullanırsam ve yanında nasıl beslenirsem zayıflayabilirim?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bisikletten ziyade link bu hareketleri yap . Fazla karbonhidratlı şeyler yeme makarna filan yeme kola içme çaya şeker atma meyve yeme . Şekerli şeyler yemeyeceksin kısaca .

0|1
    0|0
    • Soracak sorun varsa ekleyip sorabilirsin yardımcı olurum elimden geldiğince

• gerçekten çok teşekkür ederim ;)

• Rica ederim yardımcı olduysam ne mutlu :)

Kızlar Ne Diyor 3

• ekmek tuz un ve sekeri kes arkadasim cunku bende oyle yaptim ve cok yararini gordum

ayni zamanda yuruyus ve cardio iyi gelir

0|1
    0|0
  • O zayıflatmaz onun yerine koşu bandı alabilirdin

0|1
    0|0
    • bende isterdim koşu bandı ama şu anda elimde olan bisiklet var ve bazı sitelerde zayıflattığını söylüyor sonuçta enerji harcıyorsun.

• 0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hafta da en az 4 gün 3 dakikada bir dinlenme molası vererek 15 dakika çalış araların uzun olmasın beslenmende sebze meyve ağırlıklı (zamanla arttır örneğin 1. gün 15 çalıştın ertesi gün 18,21,24,27,30..)

0|1
    0|0
    • ben 2 günde bir 45 dk yapıyorum günde 3 öğün ama az yiyorum meyvede her gün ama az tüketiyorum. bir faydası olur değil mi böyle devam etsem?

• Bisiklet iLe ZayıflıyamazSan hiç bir sekilde zayıflıyamazsın kardesım hem bacak bende karın bolgesini calıstırır. hatta kolların bıle gerildigi için kasların uyarılır . uzun sure degil ama aynı saatlerde hafif tokken binmelisin.

0|1
    0|0
  • Sabah akşam günde birer saat uçurur seni.

0|0
    0|0
Yükleniyor...