Sizce bu nekadar doğuru?

Hayat işte, her zaman süprizler ile dolu,

Nezaman ne getireceğini hiç bir zaman bilemiyorsun, mutluluğu beklerken ansızın kapını çalmasını, bir bakmısın hayalin çalmış kapını elleri boş değil hayal kırıklığı ile doku, yine de yıkılmıyorsun, hayal etmeye devam ediyorsun, çünkü biliyorsun, Allah gerçekleşmeyecek hayali kurdurmadığını ve bu sefer de ona sığınıyorsun ve dua ediyorsun.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• iyi veya kötü, mutlu veya mutsuz, huzur veya huzursuz ne varsa biliyorum ki olumluda olsa olumsuzda olsa bir hayır vardır.

en güzel sığınamız, yüreğimizi açabildiğimiz ve bunu dualarla birleştirerek dilediğimiz şeylerin gerçekleşmesi veya gerçekleşmemesindede bir hayır vardır.

ve gerçekleşmediğini düşündüğümde bile dua etmekten asla vazgeçmedim. çünkü biliyorum ki ettiğim duaların karşılığını en güzel en hayırlı şekilde alıcam.

hayale artık hayatımda yer vermek istemesemde, duadan vazgeçmicem ve budur doğru olan zaten...

0|0
    0|0
  • hayat bu inişli çıkışlı hazır olmalısın herşeye , benımde hoşlandığım ve onun bana ilgisi olduğunu belli eden bir erkek arkadaşım bır gece durup dururken benım en yakın kız arkadaşımı arayıp ondan hoşlandığını soyledi, düşün bunu duyduğumda başımdan kaynar sular döküldü. Sevgilisi olan bu kız arkadaşımda gururu okşansın diye bu çoçukla gece 4 kadar konuştu, sonradan ilişkisini kesti. Bu işten şimdi ne anlayayım şeff.. ve oynak bır kız arkadşım olduğunu, ayrıca çocuğun da buna sapıkça yanaştığını öğrenmem oldu, hayat boyle bişey işte , bazen boyle olaylar ile insanları tanımanı sağlıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...