Güzel bulmadığınız bı kızı severmısınız

güzel bulmadığınız bir kızı severmısınız öğrenmek ıstıyorum beyler. sevmenız için guzel olmasımı gerek mesela herkes bu kız sana layık değil diyor felan(tip bakımından). siz onla beraber olurmusunuz?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kimi gözüyle sever kimi gönlüyle..gözüyle seven baktığını sever,gönlüyle seven onda gördüğünü sever.. :)) anlaşıldı umarım :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Çok da güzel değildi ama sevmiştir. Karşıdakinin sosyal, kişilik, karakter gücü de önemli yani :)

Sen güzellik aradığını söylersin ama aslında aradığın o içinde eksik kalan noktaların tamamlanmasıdır ;)

Ama çevrenin lafıyla olacak iş değil senin dediğin durum, önce kızın ısınması lazım, erkeğe de çok iş düşüyor.

cut.

0|0
    0|0
  • Biraz tatlılık, biraz adamlık sanırım birçok erkek için yeterde artar.

2|0
    0|0
  • Mesele güzellik ya da cirkinlik degil birisini seviyorsam kalbi icin ve bana hissetirdikleri icin seveirm görüntüsü icin deigl.

0|0
    0|0
  • yüzü güzele kırk günde dayanılır

gönlü güzele kırk yıl doyulmaz :):)

1|0
    0|0
  • Güzelliğe bir yasa kadar bakıyorsun.bi yaştan sonra güzellik önemini yitiriyor insanlığı ve sana uyumu on planda oluyor yaşım itibarıyla biliyorumki: güzel olmayan uyumlu bir kadınla beraber olurum

0|0
    0|0
  • çokçokçok uğraşması lazım bana anne şefkati versin ki seveyim yoksa çekici bulmadığım hatuna baktıktan sonra yere bakarım be anam

cayırt

0|0
    0|0
  • Herşey tanıdıkça değişir dış güzellkten çok iç güzellk daha önemli benim içn o kdar güzel kız vardır beni mutlu edemez belki ama o kız herkesten daha ince düşünen biridir buda onu sevmeme yeter . öenmli olan bana verdği değer beni ne kdar düşündüğü bana ne kdr güvendği. HERşeydn daha önemli

0|0
    0|0
  • Güzel bulmadığım kızla beraber olmazdım sanırım.

0|0
    0|0
  • tipe gerek yok ..

0|0
    0|0
  • eğer mutluysak sevilmez mi !

ama millet kaporta peşinde çoğunlukla

0|0
    0|0
  • Eğer ilk önceden tanıyorsan olabilir. Başka zor gibi.

0|0
    0|0
  • çok çirkinse olunmazda birazda tip olması lazım

0|0
    0|0
  • önemli olan ona karşı hisler bence,güzellik göreceli bir kavramdır sonuçta..

0|0
    0|0
  • senin kalbin ruhun temizse karşındaki bunun farkındaysa çoook çirkinde değilsen bu iş olabilir

0|0
    0|0
  • evet severim neden sevmiyeyim

0|0
    0|0
  • yüzünü değil karakterini severim o yüzden sorun yok

0|0
    0|0
    • ama genelde erkekler yüzüne ve götünü severler ya

• Ben gittim bile :))

• eğer kendı kendımı haklı çıkarmaya çalışsam tum yorum yapanlara hayır yanlış düşünüyosunuz derdım zaten gördüğünüz üzere -şavk senın attığın cevabada anında +1 koydum. bu düşünceye nerden kapıldın bılmıyorum ama boşuna yanlış yere uzatıp duruyosorsunuz düşünmediğim şeyleri düşünüyomuşum gıbı gösterıyosunuz. bu tur yorumlar atıp durmayın düşüncenızı söyledınız zaten şimdiş gidebilirsiniz saolun.

• bir kere başıma gelmişti, sevemedim.. kızda ateşli olduğundan onu kullanmıştım..

0|0
    1|0
  • Normal güzellikte bir kızla çıktım kız beni seviyordu çıktıktan sonra buluştuk falan ben bağlandım buna busefer bu soğudu herkes diyoda o kız sana göre değil ben seviyorum diyodum olay bitmiştir ama ders oldu birdaha yapmam öyle birşey kendilerini bişey sanıyolar ego tatminine çeviriyolar işi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hemen hic kimse dis güzelligini begenmedigi birinin kalkip ic güzelligini sormuyor

tanimaya calismiyor...

Bu ne yazik ki bir gercek.

Düsüncemi paylasmak istedim.

3|0
    0|0
    • öylede iç güzellik diyoruz sanki ben kadın o erkek yorumlara bak allasen :)

• anlayabılme kabılıyetınızle alakalı ne dıyım.

• Olabilir elbette.

• güzel sevilmez sevilen güzel görünür. yüzü güzele 40 günde doyulur gönlü güzele 40 yılda doyulmaz. bak eger çirkin veya ( bakımsız daha dogrusu ) bir kızsan ya da normal düzeydeysen biri sana asıksa seviyorsa kesinlikle gercek olan odur güzellik dısında bir sebepten dolayı seviyor seni çok güzel bir sey bu.

0|0
    0|0
    • çirkinim demedım ben genel olarak sordum yanı acaba erkekler sadece yuzu guzel bayanlarımı sevıyo dıye aksına benım sevgılım bıle yok yanı :D bbi konuyu öğrenmek için sordum.

• bende sana çirkinsin mi dedim be. bir anla ya :) bende bu konudaki görüşerimi söyledim işte

• anlıyorum tamam

• sevmem

0|0
    0|0
  • genellersek hayir ama cok nadircsevende vardir erkkler dis girunuse bakar bu kadar acik ve net

0|0
    0|0
  • sevince güzel buluyorlar zaten, güzel bulduğu için sevmiyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...