İnsan bu durumda ne yapar?

Nişanlımla önümüzdeki yaz evlenmeyi düşünüyoruz, yani düşünüyorduk. Bana vicdan azabı çektiğini söyledi. Benden önce başka biriyle çok yakınlaşmış. Oturup ağlayarak anlattı. Bende bir sinirle masayı terkettim. Şu an çok kararsızım, karma karışığım. Bu güne kadar ona birçok kez sinirlendim ama ilk kez bu kadar kırıldığımı hissediyorum. İnşallah böyle bir şey yaşamazsınız ama olur ya bu durumda ne yapardınız?

Güncellemeler:
Düzeltme; yatmamışlar fakat o noktaya gelmişler. Ben sağlamım dedi ama sağlam olsaydı gizlemez miydi? Gerçekten vicdan azabı bu kadar etkili mi?
Ve bunu, geçmişte uzun bir süre ayrı kaldığımız zaman diliminde yaşamış. Sonra barışıp nişanlandık işte

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• geçmişte olanlara göre geleceğinizi şekillendirmeye kalkarsanız ilişkide bir adım bile yol alamazsınız, huzurunuzun kaçtığı da cabası. onu gerçekten seviyorsan geçmişte hayatına girmiş 3. kişileri mutluluğunuza engel hale getirmeyin.

şu an ruhu ve bedeniyle sana ait hissediyorsa gerisini boşver.

(bence önemsiz birlikte olmuş olmamış ama birlikte olmadıysa bunu o söylemese öğrenemeyecektin demektir ve bu dürüstlükte, hala vicdanının sesine kulak veren insan bu devirde bulmuşsun bırakma derim.)

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim

• rica ederim umarım tatlıya bağlarsınız.

Kızlar Ne Diyor 3

• Önceden işte önceden...Erkek olsaydım eğer tekmeyi basmazdım.

0|1
    0|0
    • ne demek istediğini anlamadım

• O bir hataymış sen doğrusu ol. Onu daha da üzme. Mutluluk var önünüzde zehir etmeye ne gerek var

• çok güvendim. ayrıldığımızda ben her kıza o hala hayatımdaymış gibi davrandım. hep onunda öyle davranacağını düşünmüşümdür. çünkü birbirimizi seviyorduk bir gün tekrar barışacağımızı ikimizde biliyorduk. benim kafam bu yüzden karıştı. yoksa benden önceki sevgilisiyle böyle bir şey yaşamış olsa daha anlayışlı karşılayabilirdim

• seviyosan bir degeri onemi yok gecmisinin bence..

0|0
    0|0
  • ne kadar ileri gitmiş ki sevıyrsan ve ıyı anlaşıyorsanız bence affedebilirsin

0|1
    0|0
    • bence bunu bu kadar büyütme yalan söylemıs gıbı olmayayım dıye anlatmayı tercıh etmıstır

• beni çok etkiledi elimde değil. uzun süredir ağlamıyordum ama bugün kendimi tutamadım. nasıl atlatacağım konusunda bir fikrimde yok

• anlıyorum aslında anlatmaması gerekıyordu sana konuya yogunlaşmamaya çalş.bakirelik mevzusu sorun olsa öyle bı durumda yok

Erkekler Ne Diyor 4

• Yapacak bir şey yok.. Birlikte olmadığına göre nir iz de kalmamıştır. Yaş itibariyle bunun önceden olmuş olması kabullenebilir bir durum bence. Ancak sağlam ise hiç söylememeliydi. Sanırım eski sevgilisi tarafından tehdit ediliyor.

0|1
    0|0
    • eski sevgilisi tarafından tehdit ediliyor kısmı mantıklı geldi. ya da bu durumu bilen düşmanları da olabilir. başkasından öğrenmeden elini çabuk tuttu belkide. böylece en az yarayı alacaktı

• Normalde söylememesi gerekirdi. Biri mutlaka baskı yapmıştır. Kimsenin maxisiyle yaşıyamazsın. Bu mişanlın beya başka biri.

• kız açıklamış istese saklardı

eğer sen bakir bir erkeksen ilişkini sonlandır

ama daha önce seninde ilişkin olmuşsa normal karşıla evlenebilirsin

0|0
    0|0
  • Hata insanlara mahsustur bilirsin gelip sana anlatmış sende sinirlenmişsin biraz doğal olarak bir kerede daha düşünmende fayda var sonuçta o arkadaşıyla yakınlaşırken hayatında sen yoktun senden önce olan bişey sonra değil yinede sen bilirsin en iyisini :)

0|1
    0|0
  • Tekmeye basar yollarım ne uğraşıcam akıllı ol !

0|0
    3|1
    • ortaokulda elinden dahi tutamayıp aşkım dediğin kıza basarsın anca o tekmeyi dostum. uzun süreli bir ilişkide, aradığım eş bu dediğin birini kolay kolay hayatından çıkaramıyorsun işte. keşke senin dediğin kadar kolay olsa

• bir ikincisi zaten zor şartlar altında nişanlandık. ayrılma durumunda ortalık karışacak aileler durumu didikleyecekler vs vs.

• Kendin bilirsin ne yapıyosan yap o zaman birader

Yükleniyor...