Huylanmam yersiz mi?

Özel sektörde yöneticiyim. benim de üstüm olarak çalışan bir arkadaşım ile iş dışında görüşmesek de çok samimiyiz. tüm gün sohbetler eder eğleniriz. nedense bana fazla düşkün olduğunu hissetmeye başladım.kendisi nişanlı. nişanlısı başka şehirde. bugün işe gelmedi yılbaşı için nişanlısının yanına gidecekti.öğle saatlerinde yola çıkmış.onunla aynı konumda olan diğer iş amirimizi tüm gün aramadı. ama yola çıkar çıkmaz beni aradı. yüzeysel bir şekilde iş yerinde her şeyin yerinde olup olmadığını sordu. sonra ben de şimdi yola çıktım öğleye kadar bir sürü iş hallettim falan dedi. konuşmamız tutuktu sadece sessizlik oldu sürekli. ben her şey yolunda dedikçe sohbeti uzattı. en sonunda telefonum hep açık olacak, bir şey söylemek istersen ara mutlaka dedi. ben de siz rahatça eğlenen burayı düşünmeyin mutlu yıllar dedim. diğer amirimize onun aradığını söyledim. o da güldü o gezsin biz çalışalım dedi. işyerini aramak ya da diğer üstleri aramak yerine ne için aradığı belirsiz şekilde beni aramasını garipsedim. normal mi ben mi yersiz huylanıyorum?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Adamın kafası karışmaya başlamış .. şimdiden onu uyandır bence nişanlısına yazık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Huylanman yerinde olmuş, güya amir ayaklarıyla sana yaklaşmaya ve samimi olmaya çalışıyor, neymiş telefonu sürekli açık oackmış ne zaman istersen arayabilrmişsin, külahıma anlat sen onu, basbaya asılıyor sana

0|0
    0|0
  • 1.si seni nişanlısına benzetip sana ona göre davranıyor,sen gel vazgeç bu sevdadan ;)

0|0
    0|0
  • sana yazıyo çok net belli :D

0|0
    0|0
  • adam sana inceden inceye iş oluyor bence

0|0
    0|0
  • çık aradan fazlalık etme lütfen

0|0
    0|0
  • adam nişanlıymış , biraz mesafe koy. ne sen ne o ne de nişanlısı sıkıntı yaşasın ilerde.

0|0
    0|0
  • sizede ilgisi vardır mutlaka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok lauabili biriyse huylanman normal.. ama nie dert ediosnki yoksa hoşlanıomsn

0|0
    0|0
Yükleniyor...