Dün Gezi Parkında 3 5 ağaç için ortalığı yakanlar, bugün çam ağaçlarını kesip yılbaşı kutluyorlar :)

Şimdi yapılan eylemle bunun ahlaki sonucları birbirini tutmuyo Mevlananın Dediği Gibi ya oldugun gibi görün ya da göründüğün gibi ol :) Siz bu durum hakkında ne düşünüyonuz ?

Not:Dostlar ben genel olarak düşünmem.

Anketde koyak öyle gündemde kalalım .

• Cart
    67% (4)100% (4)80% (8)Oy Ver
  • Curt
    33% (2)0% (0)20% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Buralar değerlenir yerlerinizi alın :) Herkese +1 yıldızlarınızıda esirgemeyin
Kurban bayramında Ayy yazık o koyunları nasıl kesersiniz onlarda can değil mi diyenler Hindinin Tadı nasıldı Yahu :)

0|0
10|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Tıpkı kurban bayramında katliam diyenlerin yüzlerce hindi kesmesi gibi :/

5|5
    4|1
  • Saçmaladın.

3|4
    7|4
    • yok ya fikrimi söyledim sadece gördüm yani gözlerimle sıkıntı yok

• Çevremdeki insanlardan gözlemledim yazımı yazdım hakikaten tahmin yok he yani illa kesmiyolar canlı canlı agacı koymuslar evlerine öyle düşün biraz mecazi düşünelim derim illa ormancı olmaya gerek yok

• Gezi eylemlerindeydim bende o zamanlar. Hatta Ali İsmail'in öldürüldüğü şehirde bildin mi o çocuğu? Hani döverek öldürdüler 19 yaşındaydı,bu sene giremedi yeni yıla. Ama ölsün de mi? sonuçta hakkını arıyordu çocuk,sonuçta fikirleri başkaydı ve sizin gibilere tersti. O yüzden sıkıntı yok yeter ki sana ve senin gibilere bir şey olmasın. Kendine müslümanlar sizi..

Ha bugün ne mi yaptım? Annemle portakal yedim yeni yıla girerken. Öyle sandığın gibi ağaçları katlederek evimde süs yapmadım. İçkide içmedim. Hindide yoktu sofrada,tüh bak nasıl unutmuşum.

3|1
    1|3
  • Provakötörlüğün anlamı yok. Plastik ağaç diye bişey var bilgin olsun. ;)

2|2
    1|1
  • Hem de ağır saçmaladın

3|2
    5|4
  • Nereden vuracaginizi sasirdiniz.Gezide cocuklari oldurulenlerin canindan can giderken tassak gecilecek bir olay cikarma cabanizi seveyim.

0|0
    0|0
  • Bu ne yaman çelişkidir :D olur öyle arada şaşırmamak lazım :D 5* sorucuğuna :D

0|0
    2|0
  • ne yaptigini bilmeyen insanlar iste

bi böyle yapiolar bir öyle

kenidni bilmezler iste

1|0
    1|0
  • Yo o zaman gezideydim simdi ailemle elma yiyorum.Gecin bu geziciler marjinal ayaklarini.

1|2
    2|1

Erkekler Ne Diyor 17

• valla olay cıkaranında mına koim yeter be

bu gezi olaylarının bana maliyeti en az 20bin liraa

5bin lira kira öderken ayda

7bin lira ödüyorum en az 1 sene gider bu dalga

yani yılda 24 bin lira fazladan para ödeyecegim kira parası kiram dolar bazında oldugu için

haziran ayında kaybettigim müşteriler de var

peki bunun hesabını kim vericek bana ?

çapulcular adı üstünde

hepsinin ekmegi önünde yemekleri arkasında.

paraları o biçim desen.

ve benim gibi tonla esnaf var

allahtan taksim bölgesinde değilim

ya ordaki esnaflar noldu ? kan ağladılar resmen

gaza gelmeyi çok seviyoruz.

4|3
    3|2
  • Dün kurban bayramına hayvan keserek bayram olmaz,canilik diyenler hindi etinin dibine vuruyor şimdi hacı ^_^

2|2
    2|0
  • Hic yeri ve zamani olmamis bu sorunun yani:))

Hem artik agac kesen yokya süs agaclari var.

1|1
    2|0
  • Elbet vardır böyleleri ama sözünün arkasında duranlar da vardır. Gezi bilindiği gibi büyük olay. Kimi bölücülük için kullandı kimi ise birlik ve beraberlik için. Konular derin lakin söylenen söz genelleme yapılamayacak ve teşhis edilemeyecek durumda.

4|1
    1|0
    • Kardeş azıcık bir gözlem yapam dedim gittim eylem parkınada burada, bir tarafta komümistler bir tarafta apocular su gezi ve ağaç ugrunda kendini paralayan insan sayısı toplasan 15 kişi etmezdi hükümet düşmanları fink atıyordu anca tuhaf ama insanlar kandırılıyo

• Bu yönden insanlar olduğunu gerçekten gören bir kişi mutlaka bilir. Oradakilerin hepsi çevreci değildi, hepsi PKK'lı değildi, hepsi AKP karşıtı değildi. Her türden ve her görüşten, çok daha farklı amaçlara ya da görüldüğü gibi esas gezi parkı amacına hizmet eden insanların harmanından oluşuyordu. Bunları teker teker ayırt etmek kesinlikle imkansız.

• aynen öyle işte gtsen hepsi geziciyim der :)

• O zamanda diyorlardı

-Mesele bir kaç ağaç değil arkadaş sen hala anlamadın mı?

diye. O yüzden pek irdelememek gerek.

cut.

1|0
    0|0
  • Bende tam olarak senin gibi düşünüyorum :)

2|2
    2|0
  • Aynen buna benzer kurbanda Allah için kestiğimiz koyuna laf eden beyinsizler yılbaşı için kesilen hindilere karşı sus pus!

3|1
    2|0
  • La olum bi*git ya kim çam ağacı kesiyo göstersene diycem eminim vardır bir gördüğün öyle diyceksin çünkü.

1|2
    3|4
  • Dün ayakkabı kutularına sessiz kalanlar, bugün ortaya çıkıveriyor.

3|3
    3|4
  • nerede kım yapmış bu dediğini

dün gezizilere küfredip polisi övenler bugün polise kufredip hırsızları övüyorlar

sizin öbür adınız döndü mü ?

3|0
    4|1
    • Olum Polislere küfür ettiğimi nerden cıkardın baba mesleğini mi kötüleyeyim o olayların her anını biz yaşadık , senin öbür adın Kamil mi ?

• Polisin heryerde bir otoritesi vardır 2-3 polise göre genelleme yapma gene kardeş

• sence ıkı üç polis mi ? uyuşturucu almış başını gıdıyor hırsızlık öyle her köşe başı fahişe dolu apo bayraklarıyla eyleme sesleri cıkmaz ben ankaranın göbeğinde polis görecek dıye arabasından türk bayrağını söken sırtındaki türk bayrağını çantasına saklayan insanlar gördüm 1 tane polis ölünce kendileri sokağa çıkarken başka haksızlıklardan dolayı çıkanlara işkence yaparken ne kadar namuslu şerefli hissediyor acaba kendısını illa sizin canınız yanması lazım demı

• ne mi düşünüyorum onların a.g sana bir şey olmasın kardeş :D

2|2
    1|1
  • 1-gezicilerin evinde çam ağacı olduğunun nereden çıkardın

2-plastik çam ağacı vardır belki

2|0
    3|0
  • bu kadar da beyin fukarası olmayın be

1|0
    1|1
  • Neydi o sanatçı bozuntusu Allaborralı bişeydi; maksat ağaç değil deyip kaybolan provakatör...

0|1
    3|0
    • Gezi kafası makyavelist kafadır, zihniyeti soft Müslümanlık'tır. İşine gelince bira ile oruç açar, işine gelince Siyonistik ve Hedonistik zekayla Din-i İslam ile dalga geçerler. Biz biliyoruz onları, ama onlar bizi bilemediler. :)

• takam gezıye sana bışı olmasın lan :)

0|0
    2|0
  • Az kaldı inlerine gireceğiz merak etme :))

1|0
    1|0
  • Yılbaşında çam ağaçlarının sadece gövdesi kullanılıyor, sapı da sana kalsın o zaman.

3|1
    2|1
    • Tamam biliyorum tek yapamazsın o olayı anladım yardımcı olurum seve seve

Yükleniyor...