2015 de Bu Konuyu Güncelleyeceğim...

Bu seneniz nasıl geçti? 2014de neler bekliyorsunuz? İstediğiniz ve yaşadığınız herşeyi yazın 31 Aralık 2015de bu konuyu güncelleyeceğim sizde neler istemişsiniz neler yaşamışsınız görmüş olun. Ben başlıyorum.

YGS'ye hazırlanıyorum Mak. Müh. Selçuk veya Marmara Üniversitesi istiyorum(En çok istediğim şey belki de şu anda. İnş. 2 senelik kıytırık bir yeri kazanmamışsındır elekçi) Hayatıma renk gelsin istiyorum. Çok para istiyorum. Hayatımın aşkını bulmak istiyorum. Bakımlı ve çekici bir kız olmak istiyorum. Hiç yaşamadığım güzel duyguları yaşamak hayatı tatmak istiyorum. İktidarın değişmesini ülkemizde ve hayatımda özgürlük istiyorum. Fazla kilolarımdan kurtulmak istiyorum. Ailemin artık kardeşimi kayırıp beni geri planda tutmasını istemiyorum. (En çok istediğim diğer madde)Hayallerimin gerçek olmasını istiyorum. Dokunmatik telefon (general mobile discovey) ve laptop (lenovo) almak istiyorum. Ve hayatımda bir daha bu kadar sıkıcı hüzünlü ve yalnız bir yılbaşı istemiyorum. İlk defa bu sene işlediğim büyük bir günah vardı, sadece arkadaşlarımın bildiği artık kendimi tutuyorum ve o günaha girmiyorum umarım bir daha da girmem.

İstiyorum da istiyorum. Siz de isteyin istemekten korkmayın. Olacağına inanın. MUTLU YILLARRRRRR!

Dinimiz Amin!

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• bekleyeceğim bebek bakayım o zaman kadar sitede olacakmısın :)

0|0
    0|0
  • Merhaba Tornacı Kız

Bir kızın en son yapacağı iş:

Makina Müh
    İnşaat Müh

Ne kadar saçma sapan tercihler varsa, kızlarımızda

Maaşallaho

0|0
    0|0
    • Ümidimi kırma lise mezunu kalacağıma Makina mühendisi olurum yüksek okul mezunu olurum. Güzel bir iş sahibi olurum ayrıca eskisi kada mak. müh. okuyan kız sayısı az değil.

• Yok gülüm tercihini değiştir

Okuyan kızlardan 1 tane memnun olan yok

Git birgün herhangi bir üniversiteye

Gir orada Makina Mühendisliği okuyanlarla konuş

Sınıfta kız bulabilirsen ne ala, onlarla konuş bakalım ne diyecekler sana

• Ben makina bölümü mezunuyum anadolu teknik 4 sene boyunca tek kız olarak okudum. Piyasan haberim var yani.

Zaten mak. müh. istemememin asıl sebebide bu MTOK dan girebilme şansımı deneyeceğim

• hesabını uçururlar güzelim.

1|0
    0|0
  • o yıllara sesleniyorum;

Bu soruyu güncellemeyin

0|0
    0|0
  • 2015 de ben burada olmam ahirette pc yoktur :D

0|0
    0|0
  • iktidarın değişmesini neden istiosun ben orda takıldım biraz ya :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...