Içlik giymek nasıldır

kış ayları soğuk hele de belli başlı bölgelerde aşırı soğuk geçiyor sadece pantolonla dışarısı soğuk oluyor ve içlikler devreye giriyor beyler bayanlar içlik giyen erkek iticimidir ? akıllımıdır ? görüntüsü itici mi oluyor

Güncellemeler:
yahu direk boxer kilot çıkınca soğuk oluyor bacaklar titriyor giyiyorsun hıyarlı babalar espiri yapıyorlar ama kış şartlarında mutlaka gerekli

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bir tek askerlik yaparken giydim ondada mecbur. Öbür türlü üşüyorsan giy kardeşim sanki aniden biri gelip düdükle beni dicekte içliğin var diye fırsatımı kaçıracaksın kim görecek kıçındaki şeyi al bak çocuğun biri yazmış az önce tayt giyiyorum yok çıtçıt takıyorum falan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• nası itici olsun mk içinde değil mi zaten..sdgfds ha benim çok aktif bir seks hayatım var tüm kızlar peşimde diyosan giyme sen bilirsin...

0|0
    0|0
  • Ben giyiyorum valla süper sıcacık tutuyor insanı :) Niye itici dursunki bence çıplak bacaklardan iyi duruyor

0|0
    0|0
    • hıyarlı baba falan gıyıyor ya itici gören bayanlar var ulan giymemeyim de soğuktan mı öleyim ;) bacaklar felç mi olsun

• Önce sağlık diyorum ben ve çoğu kız giyiyor ne hıyarlı babası kompleksi insanlar oldugklarını düşünüyorum :D Bu sogukta giyilmezmi ya valla cidden giymeyince dizlerim ağrıyor benim

Erkekler Ne Diyor 2

• bu sene dondum çözüldüm dondum çözüldüm (: gittim iclik aldım rahatladım

0|0
    0|0
  • Bi tek askerde giydim. Çok sıkıntı bişe

0|0
    0|0
Yükleniyor...