Ben bu telefonun çalmasını o kadar bekledim ki!

Evet arkadaşlar ben günlerdir bu telefonun beklediğim kişi tarafından çalmsını bekledim ama çalmadı.. Peki siz hiç telefonu yanınızdan ayırmadığınız her dakika gözünüz telefonda olduğu zamanlar oluyor mu ? Ve beklediğiniz oluyor mu ?

0|0
7|16

En İyi Kız Görüşü

• bazen öyle olması daha iyi olur gelmeyen telefon belkide hata yapmanı önler

0|0
    0|0
    • ama hata yapmadan bunu anlamayız dimi ?

• rica ederimde herşey senin elinde salak salak salya sümük ağlamak çok kötü bir durum en iyisi acıya gülerek cevap vermek sen dedimi yap iyi hissetcen :D

• salya sümük ağlamak demeyelim de ben içime çok atıyorum yaa normalde kimseyle paylaşmam ama bu sıte stresmı alıyor o bakımdan dur bakalm bıraz kafa dağıtsam fena olmıcak :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Beklediğim birisi yok, ama sürpriz telefonlar bekliyorum, bu bile heyecan verici.

cut.

0|0
    0|0
  • benim ahimi aldin iyi olmus.. hic beklemedim arayan arar neyini bekleyip yorayim kendimi

0|0
    0|0
  • Ümidi kestim artık

0|0
    0|0
  • seri halde 3 kredi başvurum reddedildi artık bir beklentim kalmadı :)

0|0
    0|0
  • senin yaşlarda olmuştu tabiki ;) ama sonra anladım ki hiçkmse için hayatımı heba edemem, bir daha dünyaya gelceğimi bilsem o ayrı ;) o yüzden sende bırak böle şeyleri yazık

0|0
    0|0
  • Ohoo zıçmaya bile götürürdüm sen ne diyorsun :P Ya ne bekleyeceğim isteyen arar. Hiç işim olmaz bu konuda arasa diye. Aramayan keyfi bilir o kaybetmiş olur :)

0|0
    0|0
  • Beklediğimiz oldu zamanında.

0|0
    0|0
  • bende olsam aramazdım senı

0|0
    0|0
  • İstemediğin olur istediğin olmaz,diye bir kural vardır

0|0
    0|0
  • bekliyorum bekliyorum gele gele kontur yukleyın mesajı gelıyor bu oporatorlerde olmasa arayan soran olmayacak

0|0
    0|0
  • beyler adam azmış

siz kacin kendinizi kurtarin ben onu oyalarim)

kac kac kac)

0|0
    0|0
  • çok bekledimde pişmanım bekledigime degmezmiş :/

0|0
    0|0
  • hiç olmadı

0|0
    0|0
  • telefonu çaldırdıgım günden beri kullanmıyorum :S

0|0
    0|0
  • ben bekliyorum ve şebekelere sövüp duruyorum neden bana çağrı gelmiyo diye

0|0
    0|0
  • evet wc de bile yanımda götürüyorum telefonu , fabrikadan arayacaklar dıye tırsıyorum :@ sende durumlar vahim ^_^ belki onun yerine başka biri arasa daha mutlu olacaksın ,bazen bazı şeyleri çok uzakta arıyorsun =))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...