Sizde böyle anne olsa naparsınız?

Ya bu kadın iyice saçma sapan biri oldu çıktı. 2 gün önce doğum günümü unuttu. Ertesi gün de gelmiş aa maa bilmem ne özür diledi, telafi etmeye çalışıyor. Ulan nasıl bir insan kendi doğurduğu çocuğun doğum gününü unutur*? Bugün de yılbaşı* yine ortada yok. Evde yapayalnızım. İkinci kocasını yanına gitmiştir. Benim annemle babam ayrı annemle kalıyorum. O herifte bu malı terketti gitti ama bu hala onun yanına gidiyor. Yılbaşında bile aynı*. Siz olsanız naparsınız? Sizin anneleriniz böyle saçmalıklar yapıyor mu yoksa bir tek benimki mi böyle? Şu üniversitem bitse defolup gidicem buradan.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• herkesin düşünce ve kişilik yapısı farklıdır. mesela ben doğum günlerini çok gereksiz görürüm ve sevmem. hatta insanlar doğum günümü kutlamasa daha bile mutlu olurum. genelde de başka insanlarınkini kutlamam. herkes senin gibi hissetmiyor diye hissetmeyenleri suçlama.

0|0
    0|0
    • ya bir kaç gün önce soruyordu napalım o gün diye, sonra unutmuşmuş o gün de yine gitti o pzvngin yanına uyuz ediyo beni. sen kendi çoluğun çocuğunla ilgilensene elalemle ilgilenene kadar.

• mein ol hiç üzülmüyorum hatta az bile söylüyorum

• sinirini buraya değil annene aktar. iyi veya kötü bir sonuca bağlansın yoksa daha çok üzülürsün

Erkekler Ne Diyor 4

• gonulsuz s*ikisten p*ic cocuk dogar derler bilirmisin

1|2
    1|0
  • 26 yaşındayım annemin ya da babamın hic dogum günümü kutladıgını bilmem vede bunu asla sorunda yapmamışımdır. Bu yüzden annene hakaret dahi edebiliyorsanda iyi unutmuş senin gibi bir evlat doğurdugu için kendini cezalandırıyor olsa gerek

0|0
    0|0
    • Ya sus ya napıcaktım ben de annemin beni umursamadığı gibi aman naparsa yapsın kimse benle ilgilenmesin mi dicektim?

• cocukmusunki herkesin senin etrafında dört dönmesini bekliyorsun herkesin başında bin bir türlü dert sıkıntı vardı unutmasıda cok normaldir kalkıpta bu sıkıntı yapmana gerek yok boşyere

• ya sen ne anlatıyosun ya çocuklukla ne alaksı var. ben arkadaşlarımla dışarda gezsem geç saatlere kadar haram zıkkım ediyor, mutlu biten günüm yok kendisi dışarda fink atıyor a.k

• Değişik bir yaşam stiliniz varmış..

0|0
    0|0
    • Sorma, bana göre değil ama.

• Bişey diyemedim al birini vur ötekine.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Anne babanin ayrilmasi kötü birsey...ve annenin yeni esi olmasi..katlanmasi zor durumlar

annenin sana olan ilgisini sevgisini azaldiginimi düsünüyorsun?

O seni seviyor bunu unutma.

Eger kirildigin bir konu varsa.. otur annenle ne hissettigini anlat.

Ozaman anlar seni.

0|0
    0|0
    • milyon kere anlattım. ne yaparsa yapsın ya keyfi bilir okul bitince gidicem zaten, görüşmücem kimseyle. çok bayıldığı insanlarla yaşasın beğendiğiyle

• eminim kalbin kirilmistir. annene, o böyle yaptiginda senin yasadigin duygularini anlat.

basina biseyler atip bagirip cagirip degil... sen böylesin sen söylesin degil yani...

sen böyle yaptiginda ben böyle hissediyorum de mesela ... dogum günümü unuttugunda üzüldüm vsvs ozaman anlayabilir seni umarim..

• İnsan annesine mal der mi yahu? Gerçekten çok üzüldüm durumuna.

0|0
    0|0
  • valla doğrusunu söyliyim annenin yerinde olsam seni terkederdim... unutmuştur belki ne ayıp şey mal diyosun annene. hayatında biride olabilir, babanla ayrıldılar diye tamamen kopamaz ya hayattan. doğum gününü unutmuş diye şu söylediklerine bak dua et katlanıyo sana

0|0
    0|0
    • ulan kendi anasını babasıı başkasının yanında görse 5 dakika sonra kıskançlıktan ölecek insanlarsınız gelip burada bana ahlak dersi vermeyin.

• evet anlıyorum en yakının tarafından hayal kırıklığına uğratılmış olabilirsin ama ağır konuşuyosun bir doğum günü yüzünden mal falan ayıp yani, sorun gerçekten bu değilse üstesinden gelebilmeni diliyorum

Yükleniyor...