En Begendıgınız Futbolcu Kimdir ?

En Begendıgınız Futbolcu Kimdir ? ? ? :) :) :)

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Quaresma hep idol olmuştur benim için..

İnter'de, Chelsea'de, Porto'da parladığı dönemleri diyorum..Avrupada maç izlemeyen ben, tek oyuncu için sıkıcı İtalya ligini izlerdim.Oyuna girmeyeceğini bile bile, insan bekliyor işte..

Ve o adam tuttuğum takıma transfer oldu mk.

İşte o oynadığı 2 sezon rüya gibiydi, ciddi ciddi 5-6 ay rüya görüyorum ve uyanırım diye korktum.

Q7 Feda demedi, demediği kısım harçlığımdan kesilsin razıyım dicem de, tamamlayamazdım üstünü afghjk

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 16

• Drogba

0|1
    0|0
  • hagi hagi hagi (üçünüde çok beğeniyorum)

0|1
    0|0
  • Dünyanın en iyisi CR7 favorimdir. Savunma oyuncusu olduğum için kaliteli savunmacıları beğenirim.Adil Rami(Valencia), Koscielny (Arsenal),Sergio Ramos, Varane, Pepe, Khedira (Real Madrid), Sivok (Bjk)

0|1
    0|0
  • begendigimiz oyuncu cok yaLan yok : ) begendigimiz oyuncu tipini yazalım millet anlar zaten . izlerken nerde ne zaamn ne yapacak diye bekledigimiz oyuncuyu seviyoruz . macı ızlerken ıste bu adam ne kadar saygılı veya ıste bu adam ne kadar yetenekli dedigimiz adamı seviyoruz . hatta macda yaptıgı hareketi ertesi gün halı sahada denemek istiyoruz .. uzatmak istemiyorum direk RONALDİNHO demek istiyorum :D

0|1
    0|0
    • ronaldinho iyidir :) cevap ıcın tskrler :)

• ronaldo

aguero

suarez

0|1
    0|0
  • Aguero & lavezzi pesde iyi kaciyorlar :D luca toni yaslandi gerci oda iyi kafa vurur

0|1
    0|0
    • peste ıyıler evet :) cevap ıcın tskr :)

• C. Ronaldo, Drogba

0|1
    0|0
  • Gerard Piqué

0|1
    0|0
  • Ibrahimovic ve eskilerden raul

0|1
    0|0
  • Wesley Sneijder

0|1
    0|0
  • Gelmiş geçmiş mi şuan için mi?Şu an için messi. Ama genel olarak Hagi.

0|1
    0|0
    • 2 şıkta olur :) cevap ıcın tskr :)

• Gerrard - Govou - Muslera

0|1
    0|0
  • bülent ersoy

0|1
    0|0
  • ronaldinhoydu. karakteriyle tekniğiyle barçadayken izlemek insanın içini hoş ediyodu. :)

0|1
    0|1
  • Ronaldinho eskiden beğenirdim simdi pek sevdiğim futbolcu yok be .

0|1
    0|0
  • gay gibi sormuşsun

0|0
    0|1
Yükleniyor...