Sınıftaki bir kıza çok sinirlendim!!!!

Bir kızla bizim sınıfta tartışmıştık bana küfür etmişti tehdit falan etti. sonra bu olaydan sınıf öğretmeninin haberi olmuştu biz arka arkaya oturuyoduk sınıfta.Hocaya o olaydan sonra yerlerimizi ayırın demiştim elimden bir kaza çıkcak falan diye.Neyse hoca ayırdı yerlerimizi falan.Sınıfta bir kız var okul çıkışı bunla pastaneye gittik.Bu tartıştıgım kız da bizi görmüş buluştugum kıza sorup duruyomus cuma cıkısı seni gördüm onla falan filan.Gene sorarken duydum onların sıraya doğru gittim.Yanındaki arkadaşına dedi ki 'Şuna söyle gitsin' bende dedimki buluştugum kıza,sana benim hakkımda mı soru soruyo diye (kavgalı oldugum kızın duyacağı şekilde) sonra oda yoo dedi.Halbuki gene benim hakkımda konusuyomus sonradan öğrendim.Ben o an kıza vurmadım ama çok içimde kaldı ağzını yüzünü dağıtmak.Okuldan da bugün ayrılıyodum zaten o yüzden bişi yapmadım ama.Lise son sınıfım bu arada.Geçen sene de okulda çok kavga ettim ezik bir insan da değilim yanlıs anlamayın.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• "Çok kavga ettim ezik bir insan değilim." dediğin için evet sen eziksin. Bir loser, bir noobsun .

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer olay anlatığın gibiyse kendi çirkefliği dövüceğine rezil et bence

1|0
    0|0
  • tekme tokat dal rahatlarsin.

0|0
    0|0
    • Kızın tanıdıgı çok erkek arkadaşı var sonra cıkısta beni halletmesinler :D

• aranızda aşk başlayabilir iyi aşklar nefretle başlar :)) .d.d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu ne karmaşadır ya?.:((

0|0
    0|0
    • okumaya üşendin demi

• özelden gel istersen eklicem kabul et

Yükleniyor...