Bazen en yakınınızın bile yanınızda olmadığını hisseder misiniz ?

annemi cokk seviyorum cok şükür ki bir annem var fakat ben ne yapsam bir türlü beni takdir etmez onun için hertürlü fedakarlığı yaparım bir kere de ağzından aferin benim kızıma lafını duymadım hep başkalarını över başkalarını örnek gösterir bir arkadaşım yan gelip yatıyo hiçbir işe elini sürmüyomuş tabi yapmaz senin gibi boş mu iş kadını gibi dedi yaa :( yaptığı şey de gezip tozmak. benim yaptığım ise bir yandan sınavlara hazırlanıp öte yandan evin işini yemeğini yapmak üstelik sosyal hayatım bile yok :( ne yapıcam nasıl davranıcam yardım edinnn annemin bişeyleri anlaması gerekiyorr

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Babamdan ötürü her yaptığım işi basit görürüm. Farkındalığını yakalayamadım hiç

Baya etkiliyor haklısın... Değiştiremezsin emin ol, sen gereken yakınlığı gösteriyorsun belli, bir kaç defalığına bu konuyu açıkça dile getirirsin ama baktın gene bir yanıt yok, akışına bırakıp bunu beklememelisin, çünkü onun yapısı öyledir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendi içimizde hep yalnızız bunu yalnız bırakılınca anlıyoruz

0|0
    0|0
  • Annenin bazı şeyleri anlamasını istiyorsan.Annen için yaptığın fedakerlık lardan vazgeç.Hayla bazı şeylerin farkına varmaz ise onunla konuş.İşe yarayacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Annen senin yerine mi geçmiş geziyor tozuyor sen yemek iş v.s yapıyorsun şaşırdım ..

Her anne evladını çok sever..

0|0
    0|0
Yükleniyor...