Oğlunuz ya da kızınız olsa...

Oğlunuz ya da kızınız olsaydı, onu ne kursuna yazdırmak isterdiniz, hangi konularda uyarırdınız ve her şeyinde özgür mü bırakırdınız yoksa kısıtlamalar yapar mıydınız, ne gibi kısıtlamalar yapardınız ?

Ben kurs olarak piyano dersi aldırmak isterdim, kendini hiç bir zaman ezdirmemesini ve haksızlığa göz yummamasını isterdim. Her şeyinde özgür bırakırdım ancak her konuda onunla konuşur ve nelere dikkat etmesi gerektiğini söylerdim. İster dövme yaptırsın, ister kaşını deldirsin hiç sorun etmem. Peki siz ?

Güncellemeler:
Ayrıca size göre ideal babanın tanımı nedir ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• oyyyyyyyyyy çocuk esirgeme kurumuna verirdim desem tüm bu sorularından kurtulurmuydum ahahha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Her istedgni yapmaz, her istedgni almazdim , istedgi herseyn her zaman gerceklesmeycegni ogrensin , hayal kırıklıkları yasamasın diye

0|0
    0|0
  • normal ne fazla özgür nede kısıtlardim.. mental matematik sporla ilgili dallara ve dil kurslarina gönderirdim :)

0|0
    0|0
  • ben evlenicem, çocuğum olacak ve o zaman kim bilir neler olur neler çıkar neler üretilir.

o yüzden şimdiye göre plan yapmam. hele bir doğsun büyüsün bakarız.

0|0
    0|0
  • kızım olursa tenise oğlum olursa baskete

0|0
    0|0
  • Ona önce kendi hayatımı anlatır nerden ne anladın diye sorardım .

0|0
    0|0
    • Peki kız çocuk mu isterdin, erkek çocuk mu ? 2 si de olabilir :)

• Haklısın sevdiğim kadar da kızarım derim şimdi :D Anne her zaman daha öndedir evlatlar için..

• Elbette öyledir :) ama 2 sinden birisi olmazsa olmaz. Babasızlık da kötü bişey. Evde örnek alacağın bir erkek profili yokken, kız çocuğu gibi yetişiyorsun. Birisi cebinden para alsa bişey diyemiyorsun resmen. Annesiz olmak da öyledir eminim. Çok şükür annesizliği yaşamadım ben :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Dövmeye kaş kaldırmaya razı gelmem.

Onun 4 dil öğrenmesini sağlarım. Yüzmeyi,piano ve kemanıda öğrenmesini sağlarım. Kitap okuma alışkanlığı kazandırırım. Ama herşeyden önce ona İNSAN OLMAYI ÖĞRETİRİM.Yoksa tüm bu eğitimler boşa gider.

2|0
    0|0
    • Niye dövmeli birisi, kaşını deldirmiş birisi insan olamıyor mu :) Bence asıl senin öğrenmen gerek. İnsanlık vücutta ki şeylerle ölçülmez, beyniyle, kişiliğiyle ölçülür.

• Sen beni çok yanlış anlamışsın be birader :)

• Sende beni.

• Kuran kursuna yazdırırdım

2|0
    0|1
  • yüzme, basetbol , müzik, el sanatları gibi..

0|0
    0|0
  • yazdırmazdım.dilediği gibi yaşasın eşşoleşek.onun için okuyorum benim çekdigim zorlukları çekmesin diye.istedigi mesleği seçebilme özgürlüğü olsun sadece benim gibi para için tıp seçmesin.

0|0
    0|0
  • Oğlum ya da kızım olursa boksör yapıcam ya da subay :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...