Neden bu kadar karamsar, üzüntülü, korkak haldeyim?

Nolur bana bir çıkış yolu bulun nolurr... Hayatımı eziklik döngüsü içerisinde tamamlayacağım bu gidişle.. Kuruntular, cesaretsizlik, ümitsizlik ve bedbahtlığın ruh haletinin karmaşasını bedenime c4 gibi bağlamışım. Tehditkar değilim fakat kendime tehditim. Hergün surada burada cok iyi işler yapan insanlar görüyorum.Calısıyorlar calısmalarının karsılıgına alıyorlar biliyorum ama cesaret ederek baslıyorlar.Ben niye cesaret edemiyorum anlamıyorum 23 yasında yım ve hayatı yorgan altından usulca izliyorum.. Bir kız arkadaşım olsun istiyorum yanına yaklasıp merhaba demeye üşeniyorum ki bu da cesaretsizlikten. Nolur basit konular değil bunlar sadece basit birer örnek hayatımın her dakikasında böyleyim. Yardım edin... Lütfen

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bazı şeylerde risk almalısın.Ama mantığını hep kullanmalısın.Arkadaş edilmelisin bazı mekanlara gidip daha aktif olmalısın kurslara katlı hobi falan bul risk hal hata yaparak öğrenirsin.Daha genişin gençliğin bitmeden bütün heyecanını uygula

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sana sağlam bir arkadaş gerekiyor

hangi şehirdesin sen

0|0
    0|0
    • antepdeyim kardeşim koca bir şehir ve tek bir dostum yok :/

• öncelikle sana önerim bir iş yapacağın zaman sadece onu akışına bırakman başarılı olup olmaman önemli değil hatta başarısız olursan daha iyi çünkü nerede hata yaptığını anlarsın ama ne olursa olsun o işin sonunu hiç düşünmeyeceksin anlık yaşayacaksın birşeyleri başardığını gördüğün an özgüvenin biraz yerine gelecektir devam ettikçe herşey yoluna girer tabiki biraz zaman alacak ama biraz sabır...

Yükleniyor...