Size böyle bir sürpriz yapılsa ne düşünürdünüz :) abim bu sürprizi yenge adayıma yapmış

bugün abim eve pek bir neşeli geldi ne oldu hayırdır dedim yengene hediye aldım bir sürpriz yaptım çok mutlu oldu dedi nasıl bir sürpriz dedim oda "dün hediye aldım nasıl versem diye düşünyorduk bir avmye girdik dolanıyorduk el falı bakan eğlenceli bir cihaz vardı gel dedim el falımıza baktıralım yengende tamam dedi önce ben baktırdım falıma el koyulan yere aldığım kolyeyi koydum sonra yengen elini uzatınca elinin içine kolye geldi bende senin falın mutlulukmuş dedim ve onu sevdiğimi söyledim" dedi ay çok romantik dimi ya çok hoşuma gitti normalde çok odundur yenge hanım kaç kere yanımda ağladı odunlukları yüzünden şaşırdım doğrusu abime size böyle bir sürpriz yapılsa ne yapardınız ?

1|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• yazın yediğin hurmalar kışın .. tırmalar. dicem anlamıcaksın çıtayı çok yükseltmek ilerde çıtanın botyunun yetmeyeceği yerlere varması ve akabinde rutinlik ve ona keza sen artık beni sevmiyooon mu maaamut çınlamalarıyla ilişkinin çökmesi demek. Uyanık beyinlere duyurulur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok inceymiş helal olsun

0|0
    0|0
  • bu kadınlar da odun odun der sarılır bırakmazlar.

şu bir gerçek kadınlar odun erkek sever. hiç bir şeyden haberi olmayan asalak bir biçimde yaşayan erkekler her zaman kadını cezbeder. çünki kadınlarda iç güdüsel olarak yönetme iç güdüsü vardır. yönetemeyecekleri erkek ya onlara itici gelir ya da salak. :)

0|0
    0|0
  • Normal sıradan birsey yani buyultmemek lazım...

0|0
    0|0
  • iğrennçççççç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu Türk erkeklerinin odunluğu yüzünden bu kadar doğal bir davranışı romantik olarak görmeye başladık.

Zor, çok zor yontulmamış odunla birlikte olmak...

Bacım, sana gelecek evlenme teklifini merak etmedi değilim.

0|0
    0|0
    • çok şükür ki o kız ben değilim abim yapmış bunu sevgilisine

Yükleniyor...