Erkekleri anlayabiliyor musunuz kızlar?

Önce hoşlandıklarını söylerler. Daha sonra bir bakmışsın başka kızla el ele diz dize:)

Önce sürekli peşinizden koşarlar sonra bir bakmışsınız size iğrenç davranıyordur. Sizi hayatınızdan bir anda çıkarabiliyordur..

Beni facebook sayfasından falan silmişti. Bugün çok özledim dayanamadım(önceden paylaşımlarına bakmak,görmek,bilmek istemezdim) Herneyse girdim. Bir fotoğrafının altındaki yorumlarda gördüm. Oturdukları masaya kızları davet etmişler. Kızlar gelmemiş falan. Bende salak gibi özlüyorum üzülüyorum falan:)

Bütün erkekler mi böyle? Bende mi var bir sorun. Eğer varsa söyleyin ki düzelteyim kendimi. Çünkü çok yıpratıyor bunlar beni..

Teşekkür ederim cevaplar için şimdiden.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• bütün erkeklere böyle mi diye bakmayın herşey sizin seçimlerinizde biter sen dersin ya şu çocugun şurasında şu var bu olmaz dersin ama belki seni çok mutlu edebilicek biri ama insanoğlunun çoğu çok tipli olsun çok giyimli olsun diye bakıyor bunlara bakmayın

0|0
    0|0
    • ne alaka insan karşısındakini fiziki olarakta beğenmek istiyor. SOnuçta benim yakışıklı bulduğum herkese yakışıklı gelecek diye bir şey yok..

• neden?

• ekleyince söylesem

Erkekler Ne Diyor 7

• eskıden aşklar flörtler sabun kokardı,bır mektup gelırdı acarken kalbın yerınden cıkerdı,daha bır yalansızdı onun sokagından gecerken kalbın cıkardı nefes alamazdın solugun kesılırdı,sımdı ne haldeyız teknolojı gelıstı hos ıyı gusel ama cogu degerımızı kaybedıyoruz sanırım,bende artık erkeklerınde kızlarında kıcı bası oynuyor guven duygusu hak getıre

0|0
    0|0
    • çok üzgünüm gerçekten

• işiniz gücünüz en iyi cevap ya dur bir belki daha iyisi gelmezse seçerdim?

• yaw ne alaka ben sıtede yenıyım mıletın gorusunu bılmıyorum hemen ne sınıre baglıyon ıstersen - ver umrumdamı

• erkekleri anlamak basittir. istedikleri yapılırsa uysal bir kedi olurlar. ama işi inada bindirip sürekli trip atan bir kezban olursanız onlar da ilk fırsatta hançeri döşünüze saplarlar. saygılar... :)

0|0
    0|0
    • evet hançerlendim resmen:) Dahası yok. Hakettiğimi sanmıyorum yine de

• eski sevgililer 2 ye ayrılır. 1 acı çekenler 2 canı çekenler.. bunun cinsiyet ayrımı yok bence. emin ol öyle kızlar varki yaptıkları dudak uçurtur.. karşındaki insan olsun yeter ona göre davranır zaten

0|0
    0|0
  • asıl kızları anlamak mümkün degil ÖR:erkek kızı kız erkegi sever ama kız yüz vermez sizin zekalar problemli işte bıktık sizden :D

0|0
    0|0
    • erkeğe güvenmez çünkü

• :)senın anlamayışından olabılır mı :)yüz vermezmıs ilgi göstersen kacıcaktı senden

• bana öyle oldugunu kim söyledi zıt kızlar yazıyor buraya bizde okuyoz :D kıcından laf uydur anca:D

• Boşta bırakırsan öyle olur

0|0
    0|0
    • of offf gözlerim doluyor inan

• Umrunda :) Kendini kandirma

• umrumda olsa nolur değişen bir şey yok.. Anlatmak istediğim bu

• yanıt yok...

1|0
    0|0
    • erkek olarak seninde mi bir yanıtın yok

• bütün erkekler mi böyle bende artık nefret eder oldum..sevgileriyle ilgileriyle göklere çıkarıyolar sonra yere çarpıp gidiyolar bu vebal değil mi ? :(

• erkek bunları yapmazsatavlayamayacağını düşünür.gerçeğide öyle .bunlarasizmecbur bırakıyorsunuz

• Bana hakaret ediyosun ama. 6 yıl 1 kızla çıktım sevdiğim için elini dahi tutmadım.

0|0
    0|0
    • 6 yıl el dahi tutuşmamakta biraz abartı değil mi

• sen sor onuda. El ele tutuşmak cinsellik değildi. Hem kız başkasıyla evlenmiş eşine ikinci el vermedim diyorsun nasıl bir şey bu 6 senen çar çur olmuş

• 2.el derken elini tutmadım ya onu kastettim. 6 yıldan sonra evlenmemeye karar verdim Evde oturup kokuşmayı bekliyorum :D

Kızlar Ne Diyor 1

• -hoşlandıgını soyleyıp baskasıyla cıkıyosa sadece hayatında bırı olsun ıstedıgı ıcın herhangı bır kıza ılgı göstermıstır

-peşinden koşup kotu davranmaya baslamıssa hemen elde edemedıgınden hırs yapmıstır sana kotu davranmasının altında aslında yanan bır yurek vardır

-o kızlarla olması onlara deger verdıgını göstermez erkekler etrafında yanında ılla bır kız olsun ıster. sen takma kafana yavrum benım ow kıyamam

0|0
    0|0
    • beni onnu seviyorum ama o beni sildi.:( Üstüne o kızları davet etmiş.. 18 yaşındyım hiç sevgilim olmadı bu gidişle aşkta soğuyacağım.Gözlerim doldu şuan yazarkennn

• başkasını dusunme vaktı gelmıs...tavsıyem bu

• doğru söylüyorsun ama yapamam. Aklım tka basa onunla dolu nasıl başkasını düşüneceğimi bilmiyorum.. Öyle biriside çıkmıyor hiç karşıma yanmışım bitmişim ben

Yükleniyor...