Kız neden öyle demiş olabilir?

Aynı sınıfta olduğumuz kızı seviyorum .Bir gün arkdaşlarınla birlikte okula yiyecek bişeler getirmiş ,yaptıkları yiyecekleri yapanlar uzatıyor almadım onların yaptıklarını tek onun sevdiğimin kendi ellernle yaptığı yiyeceği aldım ve yanıma geldidiğinde bir almak istiyorum o biran '' korkma zehirlenmezsin'' dedi sonra aldım ama çok güzel yapmıştı gene olsa yerdim bu kızın beni sevdiğini düşünüyorum çünkü benim yanımdan gittikten sonra kızardı kız sizce nedenn kız o an bana uzatırken öyle demiş olabilir ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Soruyu soran arkadaşımız biraz kazma oldugu için cevap vermemek gerek :)

Git ilk bi terbiyeni yerine getir gardaş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• anlayamadm bende :/

0|0
    0|0
  • geldidiğinde bir almak istiyorum o biran anlamadım ne dmeek istediğini :))

0|0
    0|0
  • bir yanlışlık yok değil mi cinsiyetlerde

0|0
    0|0
    • öyle açTım dertmi lan sanane

• uzak dur demek istemiş ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kız ?

0|0
    0|0
    • kız olmaya taktınız lan benim değil bu kullanıcı bnde açmadım onun yerine kullanıyom dertmiii

• sen bir kızı mı seviyorsun hııhhh ? :D dünya nereye gidiyor yarabbii arkadaşça olduğunu söyle lütfen

0|0
    0|0
  • Aynı sınıfta olduğumuz kızı seviyorum ?hahahahha burdan sonrasını okumadım bile :D

0|0
    0|0
  • aynı sınıfta oldugun kızı sevıyosun?öhöm öhöm

0|0
    0|0
    • niye olamazmı ? kız nedn öle demiştir bunun hakkında sordum diye hatrlıyorum ..

• yok olabılır ya:)ama bu ısler bıraz tuhaf işler yanı belkı kız senı gerçekten yakın dostu olarak goruyordur.yanlıs adım atma bıde

• kız gerçekten seviyor ama aramızdan geçn olylardn sonra umursmz dvraanıordu hep ikimzde bazen bn umursmyr o yakınn o umursamıyor ben yakınlşmya çalışıyom nasıl bişe oldu anlamıyorum kızın gerçetkn sevdiğini biliyorum kendi ağzınla duydum arkdşlrının yanındykn görmediydi bni o yüzden bu kız o yaptığı yiyeck uzattı o lafı dedi nedn

Yükleniyor...